.Hosté od začátku utkání měli mírně navrch a domácí museli neustále dotahovat několikabodový náskok. Navíc se domácím hráčům v prvních dvou čtvrtinách nedařilo střelecky a na každý bod se museli pořádně nadřít.

Ve druhém poločase se procento střelby zlepšilo, ale karlovarští pivoti vládli pod oběma koši. To stačilo na získání dostatečného náskoku, který si už zkušeně v koncovce udrželi. Loňský ročník krajského přeboru sokolovská rezerva vyhrála a nyní za stavu 0:2 ji čeká další těžký duel, tentokráte na půdě TJ Lokomotivy Cheb. „Bude velmi těžké se propracovat na přední příčky tabulky,“ poznamenal trenér Lukáš Šnobl.

BK Sokolov – TJ Thermia Karlovy Vary 76:80.
Sestava a body BK: Milan Vážan 24, Lukáš Šnobl 23, Zdeněk Dryák 13, Vladimír Svojanovský 10, Pavel Zíma 3, Ivo Rychlý 3, Jiří Troller, Lukáš Krt.