Mladší minižáci (U 12) oblastní přebor/ TJ Slovan Mariánské Lázně - BK Sokolov 48:34. Do Mariánských Lázní odjelo družstvo BK Sokolov pouze se šesti hráči, což už je velice na pováženou. Hráčů je všeobecně málo, a pokud se navíc přidá podobné období plné nemocí, nastává tento problém. „Přesto přítomní hráči podali proti druhému celku tabulky slušný výkon, a i když prohráli, je na nich vidět herní posun kupředu. Škoda jen málo obsazené lavičky, a tím pádem i možného lepšího výsledku,“ zhodnotil duel trenér Lukáš Šnobl.

Sestava a body BK: Matěj Štefka 12, Michal Zubanič 10, Ondřej Sládek 6, Radim Krůta 6, Daniel Svojanovský, Matěj Kaiser.

TJ Slovan Mariánské Lázně - BK Sokolov 55:47. Ve druhém utkání trenér domácích zamíchal se sestavou, a slovanisté tak jednoznačně vyhráli první čtvrtinu o dvacet bodů. Celý zbytek utkání pak Sokolovští tento náskok stahovali, což se ovšem zcela nepovedlo, a utkání prohráli těsně o osm bodů. „Ve druhém poločase už byla na našich hráčích vidět únava, což je naprosto přirozené, když odehráli obě utkání takřka bez střídání. S výkonem všech svěřenců jsem ale vesměs spokojen. Potěšitelná je také bodová vyrovnanost našich hráčů,“ ohlédl se Šnobl za druhým zápasem v Mariánských Lázních.

Sestava a body BK: Matěj Kaiser 11, Radim Krůta 10, Ondřej Sládek 8, Michal Zubanič 8, Matěj Štefka 8, Daniel Svojanovský 2.

Divize (kategorie U 15)/ BK Sokolov - TJ Slavoj Tachov 25:95. V další fázi divizní soutěže hosté doslova vlétli do zápasu a Sokolovští se nestačili divit. Nebyli schopni se dostat do střelecké příležitosti, a když už se dostali, jednoduchou střelu neproměnili. Po první čtvrtině tak již bylo o vítězi duelu jasno, když skóre narostlo na 0:22.

V další části hry už se domácí lehce rozkoukali, přesto hráli prvnímu týmu tabulky pouze druhé housle, a hosté si tak na hřišti prakticky dělali, co chtěli. „Rozdíl 70 bodů jasně dokazuje tachovskou převahu. Naši hráči, i když nebyli v plné síle, patřičně nebojovali a především na nich nebyla vidět nutná touha po vítězství,“ uzavřel domácí trenér Lukáš Šnobl hodnocení sobotních zápasů.

Sestava a body BK: Lukáš Brabenec 9, Jan Volf 8, Rudolf Neudert 6, Leon Tichý 2, Vladimír Beránek, Dominik Winter, Patrik Bolvari, Stanislav Knedlík.