BK Baník Most – BCM Sokolov 75:74 (17:19, 31:37, 48:55). První čtvrtina sobotního utkání byla vyrovnaná, žádnému ze soupeřů se nepodařilo vytvořit si nějaký větší bodový náskok. Na konci třetí minuty druhé čtvrtiny odskočil Sokolov na rozdíl osmi bodů. Domácím se podařilo do přestávky tento náskok snížit na šest bodů.
Po přestávce se dařilo více mosteckým hráčkám, které dokázaly na konci šesté minuty zlikvidovat náskok hostujícího družstva. Poslední minuty třetí čtvrtiny však patřily opět sokolovským hráčkám, které si opět dokázaly vytvořit sedmibodový náskok.

Na konci čtvrté minuty poslední čtvrtiny vedl Sokolov již rozdílem třinácti bodů a vše vypadalo, že dotáhne tento zápas do úspěšného konce.
V průběhu následujících tří minut ale dovolily sokolovské hráčky svým soupeřkám snížit rozdíl ve skóre na jeden bod. Závěr utkání se Sokolovu vůbec nevydařil, na začátku poslední minuty se vedení ujal Most. Závěrečná minuta zápasu byla velice dramatická, ale domácí své vítězství uhájily.
Body BCM: Ondráčková 28, Štrudlová 18, Vážanová 13, Obořilová 8, Křížová 5 a Langerová 2 body.

BK Skřivánek Ústí nad Labem – BCM Sokolov 72:43 (17:10, 37:21, 56:34). Nedělní utkání bylo rozhodnuto od prvních minut. Domácí hráčky byly v tomto zápasu favoritkami a svoji roli splnily na sto procent. Sokolovské hráčky měly problémy jak v obraně, tak i v útoku, kde si nedokázaly poradit s velice agresivní obranou domácího družstva.
Body BCM: Štrudlová 10, Obořilová 8, Křížová 6, Ondráčková a Vážanová po 5, Langerová 4, Kyjovská a Vaníčková po 2, Vondrová 1 bod.