Závod se pojede tradičně s nálepkou Mistrovství České republiky Masters v časovce jednotlivců. Organizátoři akce zároveň připravili vložený závod Poháru Karlovarské cyklistiky a GIRO Chodov, čímž tak zvou k účasti a vyzkoušení své fyzické zdatnosti širokou sportovní veřejnost.

Prezentace závodníků proběhne v sobotu od 10.00 do 11.30 hodin v Městském domě kultury Sokolov. Start časovky bude ve 14.00 hodin u nádrže Horka směr Liboc, dále pak povede k Mlýnské a zpět.

Délka tratě, která bude mírně zvlněná, je devatenáct kilometrů. Slavnostní vyhlášení a předávání cen za účasti zástupců města Sokolova bude na Starém náměstí kolem 17.30 hodin.

close Sokolov hostí časovku cyklistů, dorazí i držitel Guinnessova rekordu. info Zdroj: CYKLO TEAM KILLI Sokolov zoom_in Sokolov hostí časovku cyklistů, dorazí i držitel Guinnessova rekordu.

Ceny odnesou první tři závodníci v každé kategorii. Před vyhlášením proběhne vystoupení skupiny Trialshow.cz z Vlastislavem Kabeláč Čiháčkem, jeden z nejúspěšnějších jezdců Trialu profesionální federace UCI.

Držitel Guinnessova rekordu ve vyskákání a sjetí Petřínské rozhledny. Několikanásobný mistr republiky, dva roky po sobě se probojoval do TOP20 profesionálů na Mistrovství světa a jako první český jezdec byl pozván na Trial Pro sérii určenou nejlepším dvaceti jezdcům světa. Více informací o závodě najdou zájemci na http://www.cyklokilli.com/ a tel. čísle 608211216 či e-mailové adrese: info@cyklokilli.com.