Jako první se představil na tatami bukovanský Marek Novák v kata chlapců 9 10 let (zelený a fialový pás). Markovi se ale příliš nedařilo a skončil šestý.

Další na programu byla kata chlapců 11 12 let (hnědý a černý pás), kde startoval Richard Schmid ze Sokolova. V silné konkurenci skončil nakonec těsně pod bednou, na nepopulárním čtvrtém místě.

V kata stejně starých dívek ale znovu nenechala nikoho na pochybách o svém umu Tereza Jůnová a do sbírky jí přibyla další zlatá medaile.

Zástupci, respektive zástupkyně, Sokolovska potom zcela ovládly kata dorostenek ve stylu GOJU RYU. V této kategorii děvčat mezi 15 a 17 lety brala Martina Kohárová zlato, Jana Kuderová stříbro a s bronzem se musela „spokojit“ Klára Chudačiková.

Zlato si vybojoval i tým ve složení Tereza Jůnová, Marek Novák a Richard Schmid mezi 11 a 12 letými karatisty.

Stříbro přidala rovněž v soutěži týmů tentokrát mezi dorostenkami Martina Kohárová, Jana Kuderová a Klára Chudáčiková.

Na závěr soutěže kata přišla na řadu kategorie masters 36 56 let, kde startoval dvojnásobný mistr světa a trenér obou oddílů Jiří Jirásek. Po výborně zacvičených kata obhájil titul mistra České republiky pro rok 2011 (ČABK). Mimo jiné porazil i známého kataře a výborného závodníka Karla Kesla z Prahy.

Titul mistra České republiky získal také mezi seniory v kategorii kumite ve váze do 70kg bukovanský závodník Sláva Burian.

Ani tímto však výčet mistrovských titulů nekončí. Další přidal Jiří Košař ve váze do 75 kilogramů, druhý zástupce v této kategorii Sláva Burian skončil čtvrtý.

Poté šli na řadu borci do 80kg, kde jsme měli sokolovského zástupce Jana Košaře který nakonec skončil na čtvrtém místě.

V kumite masters, 35 45 let, se představil Dan Pekuniak a po výborném výkonu získal i on zlato a tím také samozřejmě titul mistra České republiky pro rok 2011.

Poslední medaile pro Sokolovsko vybojoval tým ve složení Jiří Košař, Jan Košař a Sláva Burian, ti brali v kategorii kumite družstev bronzové medaile.

Celkem tak z Nymburka výprava Shodokanu Sokolov a Bukovany přivezla sedm zlatých, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile.