Na nejvyšší stupínek vystoupila Petra Janusová, která vyhrála kadetky a v celkovém hodnocení ženských kategorií byla čtvrtá.
O stupínek níž byl mezi staršími žáky Martin Kofroň. Třetí místo pak vybojoval mezi Masters 2 Jiří Bartoš.
V nejpočetnější kategorii mužů si také velmi dobře vedl Martin Imrich, který protnul cílovou pásku jako pátý. Mezi Masters 1 pak osmý dojel Lukáš Kopecký.

Václav Viktorin závodil s českou elitou v okolí Příbrami. V sobotu byla na programu časovka jednotlivců. Po chybě na obrátce byl bohužel „až 38.“
V neděli se pak jelo na tradiční trati okolo Pičína hromadně. Dlouho to vypadalo na nejlepší sezónní umístění, ale v posledním kole kvůli defektu vypadl ze skupiny v čele a následně závod nedokončil.

V neděli startoval v Pičíně ještě Pavel Kodl, který jako biker na silnici měl jediný úkol – závod dokončit. To se mu nakonec podařilo. Klasifikován byl sice na 74. místě, ale kolem bylo několik zajímavých jmen silniční cyklistiky.
Třetí víkendovou akcí, na které bylo možné zahlédnout dresy Team biku Březová, byla série Kolo pro život v Letech u Prahy. Zde si na výbornou vedl v kategorii do 10 let Tomáš Benc, který s obrovským náskokem porazil všech padesát soupeřů.