Začátek obou zápasů byl velice podobný, když do obou utkání vstoupili lépe domácí hráči a dokázali si vytvořit mírný náskok. Bohužel tento náskok nedokázali udržet déle než deset minut, a ve druhé čtvrtině se začínalo od začátku. Ani jedno z družstev si během utkání nedokázalo vytvořit větší než desetibodový náskok. V sobotním utkání s družstvem Sokol Žižkov se bohužel ve druhé čtvrtině zranil domácí Polák, který již do zápasu nezasáhl a v závěru utkání na hřišti citelně chyběl. Přestože domácí hráči 38 minut v zápase vedli, v posledních dvou minutách přišli o dobře rozehraný zápas a prohráli rozdílem čtyř bodů.
BŠM Sokolov – Sokol Žižkov 72:76 (37:34).
Body BŠM: Tvrz 20 (4), Svátek 16 (2), Liba 14 (1), Švarc 8, Hendrych 5, Dědič 5, Fiala 2, Polák 2, Rychnavský, Kessl.

Naopak v nedělním utkání s hráči Meteoru Praha se sokolovským hráčům nedařilo během utkání najít své tempo, když od druhé čtvrtiny prohrávali, maximálně však o sedm bodů. Sedmibodový rozdíl ve prospěch hostů svítil na ukazateli i před závěrečnou čtvrtinou, ve které však domácí zabojovali a z nepříznivého stavu v posledních dvou minutách otočili vývoj zápasu. A přestože měli hosté v posledních osmi vteřinách dva slibné střelecké pokusy, basketbalisté BŠM Sokolov nakonec utkání vyhráli o jediný koš 72:70, a dosud neporažený Meteor Praha si tedy ze Sokolova odvezl první porážku.
BŠM Sokolov – Meteor Praha 72:70 (37:41).
Body BŠM: Tvrz 18 (3), Liba 16, Švarc 12, Svátek 8 (1), Hendrych 7, Rychnavský 5 (1), Dědič 2, Otýpka, Kessl.⋌ (pš)