V sobotu prohrály v Plzni a v neděli vyhrály v Tachově. Obě utkání odehrály sokolovské hráčky pouze v sedmi, a to kvůli nemocem a zraněním.

BaK Plzeň – BCM Sokolov 79:58 (18:17, 29:30, 46:50).
Sobotní utkání začalo sokolovským hráčkám na jedničku. Na konci čtvrté minuty vedly 9:2. Dařilo se jim střelecky a také dobře bránily. Ještě v sedmé minutě vedl Sokolov 17:10. Do konce čtvrtiny ale skórovaly jen domácí hráčky, a tak na konci úvodní desetiminutovky vedla Plzeň 18:17.

V následující čtvrtině se hostujícím hráčkám podařilo vytvořit si opět pětibodový náskok. Špatnou obranou těsně před přestávkou ale zase o tento náskok přišly. Po přestávce se začaly postupně prosazovat zkušenější Plzeňanky, kterým k tomu napomáhaly sokolovské hráčky špatnou obranou a katastrofickou střelbou ze všech vzdáleností. Doslova pohromou se pak pro sokolovské basketbalistky stala poslední čtvrtina utkání, kterou vyhrály domácí hráčky rozdílem sedmnácti bodů.

Body BCM: Štrudlová 22, Heidlerová 15, Fazekašová 8, Křížová 6, Kyjovská 4 a Klečková 3 body.

TJ Slavoj Tachov – BCM Sokolov 39:59 (16:8, 27:18, 31:51).
V neděli sokolovské hráčky přehrávaly tachovské od samého začátku. Definitivní zlom přišel po přestávce, kdy hosté vyhráli první čtyři minuty třetí čtvrtiny 10:0 díky velmi aktivní obraně a úspěšnému zakončování rychlých protiútoků.

V závěru čtvrtiny k tomu ještě hostující hráčky přidaly několik úspěšných tříbodových košů a do poslední desetiminutovky tak nastupovaly s dvacetibodovým náskokem. Poslední čtvrtina byla plná nepřesností, ztracených míčů a špatné střelby u obou družstev. O tom svědčí i skóre této části hry, které bylo 8:8.

Body BCM: Štrudlová 16, Fazekašová 14, Kyjovská 11, Heidlerová 8, Vážanová 6 a Obořilová 4 body.