Dopoledne odjeli na svoje první představení v této sezóně mladší minižáci do Domažlic, kde se dvakrát setkali s místní Jiskrou. Odpoledne pak na domácí palubovce přivítali sokolovští U 18 TJ Slovan Mariánské Lázně a poté se taktéž poprvé letos představilo družstvo mužů B, kteří se utkali s loňským vítězem oblastního přeboru TJ Jiskrou Aš. Všechna čtyři utkání basketbalisté BK Sokolov zvládli na výbornou a výsledkem byla skvělá sobotní bilance – čtyři utkání, čtyři vítězství. U všech těchto vítězství byl i trenér Lukáš Šnobl.

TJ Jiskra Domažlice – BK Sokolov 38:48 (mladší minižáci – oblastní přebor). V prvním ze dvou utkání se sokolovské basketbalové naděje trochu rozkoukávaly, když po první polovině ještě prohrávaly rozdílem 15 bodů. Ve druhé půli však utkání dokonale otočily a ukázaly tak svou nejen mentální sílu. Sestava a body Sokolovských:
BK Sokolov: Beránek 12, Štefka 11, Aleburu 8, Tichý 6, Volf 5, Sládek 2, Bolvari 2, Brus 2, Sýkora, Kudláč, Krůta, Kaiser, Vávra.

TJ Jiskra Domažlice – BK Sokolov 31:53 (mladší minižáci – oblastní přebor). Ve druhém utkání Sokolovští chtěli zopakovat úspěch z prvního klání a to se jim dokonale podařilo. Utkání skončilo ještě větším bodovým rozdílem než to první a do střelecké listiny se zapsali skoro všichni hráči. Je vidět, že tréninková píle a úsilí se vyplácí, a tato vítězství jsou velikou motivací do další práce.
BK Sokolov: Aleburu 10, Bolvari 10, Tichý 6, Štefka 6, Beránek 6, Sýkora 5, Kaiser 4, Kudláč 4, Brus 2, Sládek, Krůta, Volf, Vávra.

BK Sokolov – TJ Slovan Mariánské Lázně 101:48 (U 18 – oblastní přebor). Kategorie U 18 je letos opět spojena s kategorií U 16, kam spadá náš sobotní soupeř. To bylo na celém průběhu utkání zcela vidět, když domácí soupeře přehrávali agresivitou, důrazem pod oběma koši a především precizně zvládnutým rychlým protiútokem. Jedinou kaňkou bylo, že se do hry mohlo zapojit pouze osm hráčů, protože zbytek týmu trápí různá zranění a nemoci.
BK Sokolov: Snopek 24, Krt 23, Majerech 22, Vopat 14, Skopalová 8, Lorenzová 6, Miškovský 4, Volf.

BK Sokolov – TJ Jiskra Aš 89:70 (muži – krajský přebor). Ve večerním utkání se poprvé letos představila sokolovská mužská rezerva. Hned první zápas krajského přeboru sliboval velmi atraktivní duel – souboj loni prvního s druhým. Na průběhu utkání to ovšem nebylo znát, protože domácí zcela tento souboj ovládli. Do hry se zapojili všichni připravení hráči a soupeř z Aše od začátku prakticky pouze dotahoval vedení sokolovských hráčů. Rozdíl byl velmi patrný především ve chvíli, kdy se za domácí představili pendlové z A týmu. Konečný rozdíl 19 bodů je velmi odpovídající průběhu utkání.
BK Sokolov: Smrčka 18, Gróf 15, Disce 14, Vážan 13, Dryák 9, Sláma 8, Troller 6, Zaschke 4, Polák 2, Chromý, Dědič.