BCM Sokolov – BK Kladno 67:60 (14:17, 30:39, 41:53).
První čtvrtina sobotního zápasu byla vyrovnaná až do konce osmé minuty. V posledních dvou minutách úvodní desetiminutovky se podařilo Kladnu vytvořit si tříbodový náskok.

Tento náskok hostující hráčky během druhé a třetí čtvrtiny postupně zvyšovaly a na začátku závěrečné čtvrtiny vedlo Kladno rozdílem dvanácti bodů.
Sokolovské hráčky ale nesložily zbraně a díky obrovskému nasazení v obraně šly na konci deváté minuty do vedení o dva body.
V poslední minutě střílela obě družstva po šesti trestných hodech, Kladno neproměnilo ani jeden, Sokolov naproti tomu proměnil pět. Domácí tak vyhrály poslední čtvrtinu 26:7 a celé utkání o sedm bodů.

Body BCM: Vážanová 17, Ondráčková 16, Heidlerová, Obořilová a Štrudlová po 9, Kyjovská 6 a Klečková 1 bod.
BCM Sokolov – TJ Lovochemie Lovosice 71:66 (19:18, 33:38, 54:50).

Lovosice měly být v neděli pro domácí lehčím soupeřem, než bylo Kladno. Průběh zápasu tomu však rozhodně neodpovídal. První čtvrtinu vyhrály domácí o jeden bod, ale druhou čtvrtinu prohrály rozdílem šesti bodů.

V polovině utkání tak prohrávaly sokolovské hráčky o pět bodů. O vítězi utkání rozhodla třetí čtvrtina, ve které se podařilo domácím v šesté minutě vyrovnat stav utkání a do konce čtvrtiny si vytvořit čtyřbodový náskok.

Lovosice se však nechtěly vzdát a po prvních čtyřech minutách závěrečné čtvrtiny, které vyhrály o devět bodů, vedly zase o pět bodů.

Domácí hráčky se v závěru zápasu plně koncentrovaly na obranu i útok a v průběhu sedmé minuty se vedení přehouplo zpátky na jejich stranu.
Poslední tři minuty vyhrály domácí o šest bodů, a dotáhly tak i toto utkání do vítězného konce.
Body BCM: Štrudlová 23, Vážanová 16, Ondráčková 11, Obořilová 7, Heidlerová 5, Fazekašová 3, Heřmanová, Kyjovská a Klečková po 2 bodech.