Jako první se mezi provazy představil ve váze do 39 kg René Hejda, který nastoupil proti Mihalenkovi z SKP Praha. „René podal zlepšený výkon, změnil trochu taktiku. Dříve boxoval spíše opatrně, teď se více tlačil do útoku a to mu přineslo další vítězství na body,“ hodnotil výkon svého svěřence trenér Malý.

Druhý sokolovský zástupce Viktor Blahó se ve váze do 63 kg postavil proti Slámovi z SAC Praha. Blahó, v ringu stále začátečník, boxoval teprve svůj třetí zápas, tentokrát předvedl svůj zatím zřejmě nejlepší výkon. „První dva zápasy si s mnohem zkušenějšími soupeři moc nezaboxoval. Teď to bylo vyrovnané utkání, i když kvůli začátečnickým chybám, především sklánění, kdy byl rozhodčím počítán, zřejmě prohrál. Konečně ale také boxoval na tři kola, snažil se a předvedl zlepšení,“ pochválil Blaha sokolovský trenér.

V mužích se potom představil ve váze do 69 kg Patrik Žiga a připsal si jasné vítězství 3:0 na body nad Kopáčkem z BC Tormy Praha. Žiga tak po svém návratu mezi provazy potvrdil vzestupnou tendenci. Po prohře a remíze se tak konečně dočkal výhry. „Boxoval dobře, přecházel soupeře. Kdykoliv se na něj soupeř snažil dostat, tak ho zastavoval direkty a přecházel do útoku a měl navrch,“ pokyvoval spokojeně Malý. Navíc Žiga nebyl daleko od ukončení duelu před limitem. Ve třetím kole zasáhl soupeře pravým direktem a Kopáček musel být počítán, nakonec se přece jen Pražan vrátil na nohy a zápas doboxoval až do třetího, závěrečného gongu.

Nejlepší výkon v Libčicích ale předvedl ze Sokolováků zřejmě ve váze do 91 kg Petr Arkenberg. V duelu s Macákem z SKP Rakovník šel od počátku za svým soupeřem. „Zase ho to chytlo. Je na něm zase vidět, že když tam vleze, tak chce vyhrát. Navíc má jedny z nejtvrdších úderů, co jsem kdy viděl,“ smekl před Arkenbergem Jan Malý, jehož prognóza, že utkání zřejmě nebude trvat celá tři kola, se nakonec potvrdila. „Ve třetím kole na něj soupeř vylétl a Petr ho trefil pravým hákem přímo na tvář a nos,“ přiblížil rozhodující moment trenér Baníku. „Utkání tak pro zlomený nos rakovnického borce skončilo předčasně verdiktem RSC.

Nejisté ale je, kde se sokolovští boxeři představí příště. Již tak poněkud finančně opomíjený oddíl zasáhly navíc problémy kolem Sazky a ČSTV. Ohroženo je i pořádání tradičního zářijového klání O pohár Sokolovské uhelné.