Na startu nechyběly ani dresy Team biku Březová. V závodě nadějí si velmi dobře vedla Karolína Poláková, která byla v cíli zkráceného závodu celkově třetí (nejlepší z dívek). Karolína však nastoupila i v závodě mladších žákyň, kde byla hodnocena těsně pátá.

V kategorii starších žáků se ke svému prvnímu závodnímu startu postavil Martin Kofroň a na Kozích vrších se mohl radovat z vítězství.
V juniorech vynikající výkon předvedl Václav Viktorin, který kromě svých vrstevníků porazil ještě všechny muže z elitní kategorie a zaslouženě vyhrál.

Smůlu měl opět Robert Vokáč, který v kopci přetrhl řetěz a do cíle musel dojít. Nakonec byl hodnocen na 5. místě mezi juniory.
V elitní kategorii startoval z březovských borců pouze Pavel Kodl, který se na kopec vyšplhal v celkově sedmém nejlepším čase. V jeho kategorii to znamenalo stříbrnou příčku. V kategorii masters 2 byl Jiří Bartoš pátý a v mastrech 3 bral bronzovou medaili Jiří Toms.

V sobotu si Pavel Kodl odbyl ještě mužskou premiéru v zahajovacím závodě Českého poháru. V kategorii muži OPEN měl sice výborný start, ale z 5. místa se postupně propadl až na místo dvacáté. Což je ale Pavlovo nejlepší umístění v Českém poháru.