Akci připravil CK Team Bike Březová ve spolupráci se sportovní komisí Městského úřadu Březová. Jak upozorňují pořadatelé, závod je určen zejména pro širokou veřejnost, přitom není podmínkou zúčastnit se všech tří závodů, účastníci si mohou vybrat také pouze jeden, nebo dva, dle svého uvážení.

Program:
Sobota: 9:45/ Úvodní závod (prolog) na stráni za hasičárnou (3 km). 13:30/ Březovský bajk, závod na okruhu okolo Březové
Neděle: 10:30/ Sokotrans cup, závod na okruhu v lese a na motokrosové trati

Závodit budou opět jezdci od těch nejmenších po kategorii nad 50 let. Pro děti jsou tradičně připraveny speciální tratě. Účastníci mají rovněž možnost ubytování.

Startovné? Ani to zřejmě nebude nepřekonatelným problémem, pohybuje se od 20 do 60 Kč za jednotlivý závod podle kategorie a od 50 do 150 Kč pro borce, kteří se zúčastní všech tří závodů. Zabezpečena je po oba dny i lékařská služba. Pořadatelé upozorňují, že do celkového pořadí etapového závodu budou započítáni pouze účastníci všech tří závodů.

Jak se přihlásit do závodu? Pro účast v jednom závodě je nutná prezentace v místě startu do půl hodiny před startem. Kategorie bude samostatně vyhodnocena při minimálním počtu tří závodníků.

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí. Závodník musí být vybaven plnou přilbou. Závodník je povinen uposlechnout pokynů rozhodčích a pořadatelů.

Bližší informace: Ing. Petr Fazekaš (tel: 604 291 861), Jan Vokáč (tel. 604 207 758).