Do prvního zápasu nastoupil Baník proti soupeři, který měl jisté druhé místo, a tak se čekalo, že to bude vyrovnaný zápas. Opak byl však pravdou. Tým Skvrňan odehrál utkání, ve kterém byl soupeři odevzdán a v první polovině zápasu jakoby bez zájmu bojovat o body a potrápit favorita ze Sokolova. Až za stavu 4:0 pro baníkovce soupeř začal tlačit a prát se o nějaký výsledek. Na to už bylo však pozdě a konečná výhra 6:1 odpovídá průběhu zápasu. Zápas určitě nepatřil mezi to nejlepší, co bylo v letošní sezoně vidět. Sokolov si tak proti týmu TJ Sokol Skvrňany udržel neporazitelnost.

Ve druhém utkání čekal jako vyzyvatel tým THC Mariánské Lázně. Tento tým sídlící na předposledním místě tabulky praktikuje velice nepříjemnou a kolikrát až zákeřnou hru. V tomto utkání bylo na týmu THC cítit odhodlání a dlouho s tím měli sokolovští hráči veliké problémy. Po prvních dvou třetinách THC vedli dokonce 2:1, a to i díky spoustě neproměněných vyložených šancí, které měli Sokolovští na hokejkách.

Před třetí třetinou se tým Baníku vyhecoval a hned v úvodu se podařilo vstřelit důležitou vyrovnávají branku, která utkání zlomila. Poté se již hrálo v režii favorita a ustát drtivý tlak bylo nad síly týmu z Mariánských Lázní. Tým Baníku ve třetí třetině nastřílel soupeři celkem šest branek a mohl se tak radovat z výhry 7:2.

Ukončení sezony bylo tedy úspěšné. Po loňském postupu do 3. ligy se v ní florbalisté Sokolova zdrželi pouze rok a pokračují v úspěšném tažení a tvoření silného týmu, který bude mít zdá se ještě větší ambice. Následující sezona bude pro Sokolov opravdovou výzvou a zkouškou, jelikož 2. liga bude mít zase o něco vyšší kvalitu, bude se muset počítat i s tím, že žádná výhra nebude zadarmo, ale bude o ni pořádný boj.

I proto se na sezonu chce Baník připravit co nejlépe a před začátkem sezony se zúčastní několika turnajů. Jako hlavní lákadlo bude jejich účast na světově uznávaném turnaji Czech Open, který se bude konat v srpnu. Po krátkém a zaslouženém odpočinku budeme tedy držet Baníku palce, ať se nejen tento turnaj podaří a na sezonu se připraví co nejlépe.