BANÍK HABARTOV - SOKOL CHYŠE 3:0
poločas: 1:0

Utkání začalo tak, jak se na podobný duel dá očekávat. Od počátku velmi bojovně a také dlouho bez brankových příležitostí. Ve 27. minutě ale vyrobili hosté chybu ve středu hřiště a domácí ji využili. Křížná přihrávka našla na pravé straně Adyho, který si potáhl míč a umístěnou střelou ke vzdálenější tyči otevřel skóre utkání, 1:0.

Domácí si začali pomalu vytvářet převahu. Ve 37. minutě vybojoval přímý kop na hranici šestnáctky hostí Lukeš. K míči se postavil Fousek a Nekvapil v brance Chyše se musel hodně natahovat, aby střelu umístěnou k pravé tyči vytlačil do zámezí. O pět minut později se dostali do šance i hosté. Po chybě domácí obrany se dostával do brejku Varga, ale gólman Richter včasným vyběhnutím jeho příležitost zmařil.

Druhý poločas začali domácí znovu aktivněji. V 51. minutě jejich převaha vyústila v další branku. Po sérii přihrávek se dostal k míči Šimků, přes bránícího hráče si našel prostor ke střele zpoza vápna a ta s pomocí teče skončila v síti, 2:0.

Hosté zahrozili až v 63. minutě, když přímý kop Boušky zaplul těsně nad břevno. Fotbalisté Chyše se v závěru snažili o vyšší aktivitu, ale domácí obrana pracovala dobře a prakticky je nepouštěla do šancí. Naopak baníkovci byli dále nebezpeční. V 75. minutě korunoval jejich zaslouženou výhru po necelých dvou minutách pobytu na hřišti střídající Nováček, 3:0.

Branky: Ady, Šimků, Nováček. Rozhodčí: Chrástecký – Chládek, Kobielský. ŽK: 0:1. Diváci: 180.
Habartov: V. Richter – Novák, Fousek, Tamajka, Ďuriš,M. Richter, Fišer, Jirgl (72. Nováček), Šimků, Lukeš (82. Mašek), Ady (88. Barvínek). Trenér: Nicklas.