Okresní přebor

STK schvaluje výsledky zápasů 10. kola okresního přeboru kromě zápasu La Koruna Sokolov – FK Havran Mírová.
STK rozhodla o kontumaci výsledku zápasu 10. kola okresního přeboru mezi týmy La Koruna Sokolov – FK Havran Mírová ve prospěch týmu La Koruna Sokolov z důvodu neoprávněného startu hráče za tým FK Havran Mírová.

Disciplinární komise rozhodla o zastavení závodní činnosti hráčů: BENDA Libor (1976), THC Alcopunx Chodov, na tři soutěžní utkání nepodmíněně – čl. 7; BERAN Luděk (1967), SKP Detektiv Sokolov, na jedno soutěžní utkání nepodmíněně – čl. 7; KUČERA Jan (1985), AC Lítov, na jedno soutěžní utkání nepodmíněně za udělení čtyř žlutých karet.

Výsledky 10. kola: ASK Rád „B“ – Cheza 9:3 (3:1), FC Favorit – SKP Detektiv 3:1 (2:1) Torpédo Bukovany – Termiti Loket 2:5 (0:1), Gamby Svatava – FK Materia Sokolov 4:4 (2:2), AC Lítov – TJ Slavoj Kynšperk 2:3 (1:1), FC Hysterie – THC Alcopunx Chodov 1:2 (0:2), La Koruna – FK Havran Mírová 5:0 kont.

tabulka
1.Rád „B“ 10 802 53:21 24
2.Gamby 10 721 46:25 23
3.Materia 10 613 58:47 19
4.Cheza 10 613 44:36 19
5.Termiti 10 604 46:49 18
6.Havran 10 514 41:36 16
7.Alcopunx 10 514 26:33 16
8.Kynšperk10 505 46:54 15
9.Favorit 10 415 39:30 13
10.Koruna 10 415 38:40 13
11.Detektiv10 406 41:34 12
12.Lítov 10 136 25:41  6
13.Hysterie 10 136 25:47  6
14.Torpédo 10 109 26:61  3

Tabulka střelců po 10. kole: 1. Žiga Richard (TJ Slavoj Kynšperk) – 23 branek; 2. Slavík Jiří (Termiti Loket) – 20; 3. Barvínek Ondřej (Gamby Svatava) – 16; 4. – 5. Bořuta Přemek (Havran Mírová), Mráz Jaroslav (Gamby Svatava) – 14; 6. Špírek Miroslav (ASK Rád „B“) – 13; 7. – 9. Štěpánovský Vladislav (La Koruna), Heřman Roman (Materia), Král Jaromír (ASK Rád „B“) – 12; 10. – 13. Strolený Jiří (Cheza), Petřík Pavel (Favorit), Peřina David (Materia), Rod Jan (ASK Rád „B“) – 11.

I. třída

Výsledky 10. kola: HRB Královské Poříčí „B“ – Cheza „B“ 3:4, RSC Nová Dukla – SKP Detektiv „B“ 2:5, 1. FK Josefov – Termiti Loket „B“ 1:11, Flamengo Březová – FC Beverly 1:3, FC Chodov United – Kalí celej team 6:7, KMK Bohemia – Ropáci Krásno 3:5, FK Materia „B“ – FC Šenvert 5:6.

tabulka

1. FC Beverly 10 901 77:30 27
2.Termiti „B“ 10 802 57:28 24
3.Materia „B“ 10 613 59:49 19
4.Kalí 10 604 64:45 18
5.Bohemia 10 604 49:38 18
6.Flamengo 10 424 39:46 14
7.Detektiv „B“10 424 35:42 14
8.Šenvert 10 424 31:43 14
9.Ropáci 10 415 36:49 13
10.Cheza „B“ 10 415 39:53 13
11.HRB „B“ 10 325 48:56 11
12.Josefov 10 226 28:51  8
13. United 10 217 43:55  7
14.Dukla 10 109 47:67  3

Sdělení OKF: Jsou hotové registrační průkazy. Zástupci níže uvedených týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání OKF dne 3. 11. 2009; 1. FC Bažina Sokolov, Dacani Královské Poříčí, FC Dolní Rychnov, FC Hysterie Sokolov, Flamengo Březová, Gamby Svatava, Torpédo Bukovany, FC Rafani Rudolec, 1. FK Josefov, La Koruna Sokolov, AC Lítov.