Okresní přebor
STK schvaluje konečnou podobu tabulky okresního přeboru. Do krajského přeboru vzhledem k nezájmu týmů nikdo nepostupuje. Kromě týmu Torpedo Bukovany, již dříve odstoupivšího z okresního přeboru, je dalším sestupujícím do I. třídy tým FC Favorit Sokolov.
STK schvaluje konečnou tabulku střelců okresního přeboru.
DK rozhodla o zastavení závodní činnosti hráče: – Svůra Jindřich (1983), TJ Slavoj Kynšperk, na dobu pěti měsíců.
Výsledky 26. kola:
ASK Rád „B“ – THC Alcopunx Chodov 1:6 (0:1). Rozhodčí: Körmöczi, Fischer.
FK Havran Mírová – TJ Slavoj Kynšperk 2:4 (2:0). Rozhodčí: Kozák, Bíma.
La Koruna Sokolov – FK Materia Sokolov 4:3 (1:1). Rozhodčí: Kutil, Musil.
FC Hysterie Sokolov – Termiti Loket 2:10 (0:2). Rozhodčí: Musil, Kutil.
AC Lítov – SKP Detektiv Sokolov 0:7 (0:3). Rozhodčí: Fischer, Körmöczi.
Gamby Svatava – Cheza Sokolov 0:3 (0:2). Rozhodčí: Kutil, Musil.
Torpedo Bukovany – FC Favorit Sokolov 0:5 (kont.).

Konečná tabulka okresního přeboru
1. Rád „B“ 26 19 3 4  126:59  60
2.Termiti 26 18 2 6  135:82  56
3.Detektiv 26 17 1 8  143:71  52
4.Cheza 26 16 3 7   97:76  51
5.Kynšperk26 14 2 10 107:107 44
6.Materia 26 13 3 10 146:122 42
7.Gamby 26 11 7 8  104:92  40
8.Havran 26 11 4 11  94:101 37
9.Alcopunx 26 10 3 13  73:82  33
10.Koruna 26 10 2 14  77:105 32
11.Hysterie 26  8 3 15  92:123 27
12.Lítov 26  7 5 14  67:97  26
13.Favorit26  7 4 15  91:105 25
14.Torpedo 26  0 0 26   0:130  0

Konečná tabulka střelců okresního přeboru: 1. Kukla Petr (Detektiv Sokolov – 51 branek, 2 – 3. Heřman Roman (Materia Sokolov), Peřina David (Materia Sokolov) – 33, 4. Pisár Petr (Gamby Svatava) – 32, 5. Špírek Miroslav (ASK Rád „B“ – 29, 6. – 7. Šaufl Jan (Hysterie Sokolov), Hejna Radek (Termiti Loket) – 28, 8. – 10. Rod Jan (ASK Rád „B“), Žiga Richard (Slavoj Kynšperk), Slavík Jiří (Termiti Loket ) – 26.

I. třída
STK schvaluje výsledky 26. kola 1. třídy a dohrávku odloženého zápasu 24. kola mezi týmy KMK Bohemia Sokolov a Kalí celej team Sokolov.
STK schvaluje po odečtení trestných bodů konečnou podobu tabulky 1. třídy
Tresty – 4 body za dvojí nedostavení se rozhodčích k zápasu – Ropáci Krásno, FC Beverly Sokolov, – 2 body za jedno nedostavení se rozhodčích k zápasu – FK Materia Sokolov „B“, RSC Nová Dukla.

Postupujícími do okresního přeboru jsou týmy KMK Bohemia Sokolov a Flamengo Březová „B“. Sestupujícími do II. třídy jsou týmy RSC Nová Dukla Sokolov a 1. FK Josefov.

STK schvaluje konečnou tabulku střelců I. třídy.

Výsledky 26. kola: HRB Královské Poříčí „B“ – Ropáci Krásno 12:3, FC Šenvert – Kalí celej team Sokolov 5:1, FK Materia Sokolov „B“ – FC Beverly Sokolov 8:8, KMK Bohemia Sokolov – Termiti Loket „B“ 3:1, FC Chodov United – SKP Detektiv Sokolov „B“ 7:7, Flamengo Březová – Cheza Sokolov „B“ 1:2, 1. FK Josefov – RSC Nová Dukla Sokolov 4:6.
Dohrávka 24. kola: KMK Bohemia Sokolov – Kalí celej team Sokolov 6:8.

Konečná tabulka I. třídy
1.Termiti „B“ 26 20 1 5  147:81  61
2.Materia „B“ 26 19 2 5  173:135 57
3.Bohemia 26 17 1 8  153:97  52
4.Kalí 26 16 0 10 146:118 48
5.Šenvert 26 14 4 8  110:111 46
6.Beverly26 14 2 10 149:109 40
7.Detektiv „B“ 26 12 4 10 130:125 40
8.Flamengo 26 12 2 12 101:115 38
9.Ropáci 26 10 3 13 102:135 29
10.Cheza „B“ 26   9 2 15  98:119 29
11.HRB „B“ 26   8 4 14 121:135 28
12.United 26  7 2 17 118:159 23
13.Josefov 26  5 3 18  82:139 18
14.Dukla 26  4 0 22 120:172 10

Konečná tabulka střelců I. třídy: 1. Drobný Jiří (Beverly Sokolov) – 73 branek, 2. Jedlička Jan (HRB Kr. Poříčí „B“) – 36, 3. Slavík Jiří (Termiti Loket „B“) – 32, 4. Zucker Bernard (Kalí celej team Sokolov) – 31, 5. – 6. Novák Marek (Detektiv Sokolov), Průcha Milan (FC Šenvert) – 29, 7. – 8. Pulkert Petr (Kalí celej team Sokolov), Pulkert Dalibor (Kalí celej team Sokolov) – 28, 9. Erhart Zdeněk (Bohemia Sokolov) – 25, 10. – 11. Hejna Radek (Termiti Loket „B“), Zdeněk Marcel (Chodov United) – 23.

II. třída
STK schvaluje po odečtení trestných bodů konečnou podobu tabulky II. třídy.
Tresty: – 8 bodů za jedno nedostavení se mužstva k zápasu a dvojí nedostavení se rozhodčích k zápasu – Tenis Dolní Rychnov „B“, – 2 body za jedno nedostavení se rozhodčích k zápasu – Sedláci Staré Sedlo, FC Rafani Rudolec, Divočák Krásno, Dacani Královské Poříčí, AC Shooters Horní Slavkov, Celtic Citice.

Postupujícími do I. třídy jsou týmy Sedláci Staré Sedlo a AC Lítov „B“. Vzhledem k tomu, že se pro následující ročník nebude zřizovat III. třída, nikdo z II. třídy nesestupuje.
STK schvaluje konečnou tabulku střelců II. třídy.

Konečná tabulka II. třídy skupina C:
1.Sedláci 9 9 0 0 51:19 25
2.Lítov „B“ 9 6 2 1 26:22 20
3.Směs 9 4 2 3 39:33 14
4.Svinec 9 4 1 4 51:44 13
5.Divočák 9 4 2 3 40:36 12
6.Bažina 9 4 0 5 45:41 12
7.FC WC 9 3 2 4 39:41 11
8.Shooters 9 3 1 5 20:33  8
9.Michal 9 2 2 5 36:38  8
10.FC D. Rych. 9 0 0 9 17:57  0

Konečná tabulka II. třídy
skupina D
1.Celtic 8 6 2 0 50:21 18
2.Dacani 8 6 0 2 55:33 16
3.Zeleň 8 5 0 3 50:35 15
4.Termiti „C“ 8 4 1 3 31:25 13
5.Hlavno 8 3 1 4 27:51 10
6. Hysterie „B“ 8 3 0 5 33:45  9
7. Bohemia „B“ 8 2 1 5 27:40  7
8.Rafani 8 2 2 4 23:28  6
9.Tenis „B“ 8 1 1 6 15:33  0

Konečná tabulka střelců II. třídy: 1. Hajdu Jan (Sedláci Staré Sedlo) – 58, 2. Tůma Ludvík (FC WC Horní Slavkov) – 30, 3. Tišl Marek (Bažina Sokolov) – 28, 4. Hořejší Jiří (Zeleň Sokolov) – 27, 5. – 7. Dirga Lukáš (Divočák Krásno) – 25, 5 – 7. Böhm Robert (Dacani Kr. Poříčí) – 25, 5. – 7. Zíma Pavel (Bažina Sokolov) – 25, 8. Širochman Petr (Celtic Citice) – 24, 9. Kurčenko Evžen (Bažina Sokolov) – 23, 10. Burda Tomáš (Celtic Citice) – 21.