Sokolov si sice opět připsal vysokou porážku, ale hráči se tentokrát snažili a zanechali rozhodně lepší dojem než v předchozích zápasech.
Sokolovu oproti poslednímu utkání v Plzenci chyběli kvůli pracovním povinnostem další dva hráči základu (Hynek a Polesný) a scházel také nemocný Šlechta. Naopak se do sestavy vrátil Jakub Neuwirth, který však stále ještě není stoprocentně zdravotně v pořádku.

Zatímco Třemošná začala utkání třemi brankami, Sokolov třikrát po sobě trefil tyč. V začátku skórovali pouze hosté a v 16. minutě vedli 0:7. Až teprve poté se dvakrát prosadil Baránek. Následně však tento hráč odstoupil se zlomeným malíčkem, a do pole tak musel jediný náhradník, kterým byl druhý brankář Havel. Ten si nakonec v utkání připsal i své premiérové góly. V dalším průběhu první půle do 24. minuty Sokolov poměrně dobře bránil a dobře chytal Holý, ale v útoku se hráči nemohli prosadit, a tak byl stav 3:8. Ke konci poločasu přišly na řadu už i zbytečné ztráty a hosté se prosazovali z brejků. Poločas tak skončil výsledkem 5:14 pro Třemošnou.

I na začátku druhé půle se Sokolov dopustil několika chyb a hosté z protiútoků trestali. V tomto vynikal především mladý hráč se známým házenkářským jménem – Bernard. Do 46. minuty nevstřelili domácí ani jeden gól, a skóre tak narostlo až na 5:27. Poté se však už hráči uklidnili a aspoň v závěru zápasu byli soupeři poměrně vyrovnaným protivníkem. Své premiérové branky vstřelili také oba brankáři. Druhý brankář Havel se dvakrát prosadil z postu pivota a Holý proměnil sedmimetrový hod. Zápas, který se nesl v klidném a férovém duchu, nakonec skončil výsledkem 12:36. Za řízení zápasu lze vyzdvihnout hlavního rozhodčího Tomáše Měšťánka, který pískal velmi dobře.

Sokolov se sice nevyvaroval chyb a ztrát, ale tentokrát však jen ke konci prvního poločasu a na začátku druhé půle. Začátky obou poločasů se však nepovedly v útoku a domácí tyto úseky prohráli 0:20! Sokolov tentokrát hrál s větší chutí, bohužel vzhledem k citelnému oslabení byl soupeř nad jeho síly. Mladí hráči aspoň v těchto zápasech nabírají zkušenosti, které se mohou hodit v jarní části sezony. V té už by měl Sokolov nastupovat v silnější sestavě, kdy by již neměli chybět v současné době zranění hráči a také by se měl kádr rozšířit o další házenkáře.

HCG Sokolov – Tatran Třemošná 12:36 (5:14)
Sestava a branky HCG: Holý 1/1 – Pohanka 2/1, Neuwirth 4, Kučera 1, Hejl , Baránek 2, Zelený , Havel 2.
Nejvíce branek za Třemošnou: Bernard 9, Čákora Fr. a Vacek po 6, Hofírek 5.
Rozhodčí: Měšťánek. Vyloučení: 0:1. Sedmičky: 2/2 – 1/1.
Průběh: 0:7, 3:8, 5:14, 5:27, 10:31, 12:36.