Stále nekompletní Sokolov začal dobře a v páté minutě vedl 3:1, pak se ale začali prosazovat hosté, kteří se v prvním poločase opírali především o vysokou spojku Foltýna. V 15. minutě tak již vedl soupeř 6:11.

Poté Sokolov změnil obranu, na Foltýna nasadil osobní obranu, a Bolevec tak ve střelecké aktivitě znatelně polevil. Bohužel ani domácí hráči se proti dobře postavené obraně soupeře příliš neprosazovali, a tak v poločase vedli hosté 17:11.

Druhý poločas začal Bolevec dvěma góly. Pak ale přišla pěkná chvilka domácích, kteří zrychlili přechod do útoku, a přišlo také snížení na 16:19. Bohužel zlepšený výkon trval pouze chvíli a hosté více nepovolili. Trpělivou hrou v útoku a dobrou obranou na šestce Bolevec nepřipustil žádné komplikace a svůj náskok si hlídal. Ke konci zápasu hosté rozdíl ve skóre ještě navýšili a zvítězili 30:23.

Sokolov v zápase podával nevyrovnané výkony. V některých fázích utkání sice mužstvo předvedlo pěkné okamžiky, které však trvaly pouze krátce. Ve zbytku zápasu chybělo v řadách Sokolova více „šťávy“ a bojovnosti.

HCG Sokolov – M.A.T. Bolevec „B“ 23:30 (11:17).
Sestava a branky Sokolova: Havel – Levčenko 8/1, Neuwirth 5, Paťha 4, Kučera, Bouda 3, Pohanka 2, Bažant, Zeman 1, Hejl, Šlechta.
Nejvíce branek za Bolevec: Foltýn 7, Kratochvíl 6, Lanzendorf 5/3
Rozhodčí: Špaček. Vyloučení: 0:0. Sedmičky: 1/1 – 4/3.
Průběh: 3:1, 3:7, 6:11, 8:14, 11:17, 16:19, 17:23, 19:26, 20:28, 23:30.
V dalším utkání se házenkáři HCG Sokolov představí kvůli změně pořadatelství znovu na domácím hřišti, v sobotu od 15.00 hodin přivítají celek Šťáhlav.