BCM Sokolov – TJ Klatovy 80:45 (9:9, 28:26, 52:40).
Sobotní utkání začalo nepřesnostmi na obou stranách. Ani jednomu z družstev se nedařilo střelecky, a tak skóre v první čtvrtině rostlo velmi pomalu.
Začátek druhé čtvrtiny patřil Klatovům, které si vytvořily čtyřbodový náskok, který si udržovaly až do osmé minuty této čtvrtiny. Těsně před přestávkou se podařilo domácím jít do vedení, i když jen o pouhé dva body.

Po přestávce se začalo domácím hráčkám dařit, třetí desetiminutovku vyhrály o deset bodů, a čtvrtou dokonce 28:5. Sokolov tak zaslouženě vyhrál po velice kvalitním výkonu v útoku i obraně ve druhé polovině zápasu.
Body BCM: Štrudlová 20, Kyjovská 19, Vážanová 11, Ctiborová a Žáková po 7, Obořilová 6, Heidlerová 5, Fazekašová 3 a Vondrová 2 body.

BCM Sokolov – BK Strakonice B 63:65 (23:16, 38:33, 53:45).
V neděli nastoupily sokolovské hráčky proti vedoucímu družstvu soutěže, které ještě nezakusilo hořkost porážky, a předvedly výborný výkon.
Od úvodní čtvrtiny si postupně domácí budovaly svůj náskok, který byl po první desetiminutovce sedm bodů.

Ve druhé čtvrtině se podařilo Strakonicím z tohoto náskoku ubrat dva body. V polovině utkání tak vedly domácí hráčky rozdílem pěti bodů.
Po přestávce zvýšily svůj náskok dokonce na deset bodů. Závěrečná čtvrtina ale patřila zkušenému družstvu ze Strakonic, které postupně náskok Sokolova zmenšovalo, a na konci sedmé minuty bylo vyrovnáno, 57:57.
Domácí se ale dopustily několika zbytečných chyb, které je stály vítězství v tomto pěkném zápase. I přes porážku podaly domácí hráčky výborný výkon.

Body BCM: Vážanová 14, Štrudlová 12, Kyjovská 9, Heidlerová 7, Ctiborová a Žáková po 6, Vondrová 4, Fazekašová 3 a Obořilová 2 body.