Díky štědrosti sponzorů se podařilo zajistit množství pohárů, medailí, diplomů a věcných cen, o které přijelo bojovat 93 závodníků z 23 oddílů celé České republiky.

Nejmladší účastník soutěže vždy obdrží diplom a plyšáka dle vlastního výběru, tentokrát to byla Žanetka Dognerová z domácího oddílu. Po slavnostním nástupu se rozjela vlastní soutěž. Začínalo se tradičně souborným cvičením KATA od nejmladších po nejstarší borce.

A jak si vedli domácí zástupci z pořádajícího Gorenje? V kategorii KATA 8. – 7. kyu mladších žákyň získala Jana Nováková druhé místo, stejně jako mladší žák Jiří Šejba a Patrik Palouš mezi žáky staršími. Dvě stříbrné připojila Andrea Lochschmidtová v kategorii dorostenek a juniorek, dále Pavla Mezzeiová (půjčená z MDDM Ostrov) a Miroslav Novák v kategorii KATA týmů.

Sportovní zápas KUMITE zahájili mladší žáci do 35 kg, kde zvítězil chodovský Jiří Šejba. Zlato zaslouženě získala v kategorii mladších žákyň do 35 kg Anička Lojdová.

O váhu výše, mezi mladšími žákyněmi nad 35 kg, dosáhla Jana Nováková „pouze“ na stříbro.
Ve váze starších žáků do 45 kg si vybojoval druhé místo Patrik Palouš. Kategorii starších žáků do 52 kg opanoval Michal Gallo, který předvedl velmi pěkné techniky nohou a zaslouženě zvítězil.

V dorostenecké kategorii do 60 kg si medaile rozdělili borci z Gorenje, 1. místo získal Miroslav Novák, 2. místo Přemysl Stuška a 3. místo Ivan Režný.
Dorostenka Andrea Lochschmidtová startovala v kategorii dorostenek nad 55 kg a juniorek nad 53 kg a v obou vystoupala na stupeň nejvyšší a všem tak dokázala, že byla právem vyhlášena nejlepší závodnicí Karlovarského kraje.

Andrea se spolu s juniorkou Kateřinou Střimelskou zúčastnila turnaje GRAND PRIX v Ústí nad Labem, kde mezi pěti sty účastníky z celé Evropy, a dokonce borci ze vzdálené Srí Lanky vybojovaly pěkná třetí místa.
Jako poslední z gorenjáků startoval junior Sergej Konončuk ve váze do 68 kg, kde si poradil s podstatně těžšími soupeři a zaslouženě si odnesl pohár za 1. místo.

V celkovém hodnocení se Gorenje Chodov se ziskem sedmi zlatých, deseti stříbrných a jedné bronzové medaile umístil na prvním místě turnaje v hodnocení zúčastněných oddílů.