Chodovskou výpravu reprezentovali bojovníci Michal Galla, Jiří Šejka, Patrik Palouš, Jana Nováková, Anna Lojdová a také pětice nováčků Lukáš Vyčichlo, Tadeáš Čabala, Vítek Krupička, Žanetka Dognerová a Veronika Jakubů.

V kategorii KATA (souborná cvičení) mladší žákyně měl chodovský oddíl na „bedně“ hned dvě borkyně – Janičku Novákovou, která získala zlato, a Aničku Lojdovou, která získala bronz.

V kategorii mladší žáci se Jiří Šejka umístil na pěkném druhém místě.

Úplní nováčci Gorenje startovali pouze v kategorii KATA a podařilo se jim sice vyhrát první kolo ale v dalším již byli vyřazeni. „Tito borci si hlavně vyzkoušeli atmosféru závodů, nervozitu a trému přímo na place,“ přibližuje v klidu výkon chodovských začátečníků trenér Hronek.

Kategorie Kumite (sportovní zápas) Chodovákům vyšla lépe. Zlato získala mezi mladšími žákyněmi do 40 kilogramů Anička Lojdová, stejně jako mezi mladšími žákyněmi nad 40 kilogramů Janička Nováková. Přemožitele nenašli ani další dva zástupci Gorenje, v kategorii mladších žáků nad 40 kilogramů Jiří Šejka a v kategorii starších žáků do 60 kilogramů Michal Galla.

Ke čtyřem zlatým medailím připojil ještě stříbro Patrik Palouš mezi staršími žáky do 50 kilogramů.

„I když nováčci nepřivezli žádné medaile, zasloužili si za své výkony stejnou pochvalu jako ti úspěšnější. Přičichli si k atmosféře závodů a příště se jim povede určitě lépe,“ shrnul vystoupení svých nejmladších svěřenců trenér chodovských gorenjáků Ludoslav Hronek.