Březová u Sokolova
Čtvrtý závod seriálu se jel na motokrosové trati v Březové u Sokolova. V kubatuře do 50 ccm měl sokolovský okres dva zástupce, Petr Süssner z Chodova dojel na 7. místě, Roman Vojtášek z Královského Poříčí na 11. místě.

V kubatuře do 85 ccm vybojoval třetí místo mezi jezdci do 12 let přes pád ve druhé jízdě domácí Jaroslav Paulus.
V kategorii 125 + Open dojel na 4. místě Stanislav Vrbický ze Sokolova.

V „Hobby A“ dojel Milan Šrail na 5. místě, jeho stájový kolega Pavel Kertesz z Kraslic na 7. místě, 9. příčku bral Miroslav Erbet z Vintířova, který si dojel také pro bronz v kategorii veteránů nad 40 let. Na 12. místě mezi veterány dojel Pavel Svoboda z Horního Slavkova, 16. místo si započítal Petr Radek ze Starého Sedla a 18. místo patřilo Františku Jirkovskému z Horního Slavkova.

V kategorii veteránů nad 50 let dokončil Jaroslav Švager z Kynšperku na 8. místě.

Krásný Dvůr
Pátý díl seriálu se jel v Krásném Dvoře. V nejslabší kubatuře do 50 ccm si vylepšil pozici chodovský Petr Süssner, který dojel na 4. místě.

V 85 ccm mezi jezdci ve věku 9 – 12 let bral zlato Jaroslav Paulus z Březové, přičemž jeho výsledek byl desátý nejlepší mezi všemi jezdci do 15 let v této kubatuře.

V kubatuře 125 ccm+ Open si dojel kynšperský Tomáš Lhotský pro 5. místo.
Mezi Hobby A jezdci dominoval kraslický Milan Šrail, na 11. místě dojel Michal Urban, rovněž z Kraslic, na 21. místě potom Matěj Špinetti.

V kategorii Hobby B bral Jaroslav Švager z Kynšperku 7. místo, druhý z kynšperských jezdců Josef Horváth dojel na 12. místě.

Ve třídě Open nezklamal Tomáš Lhotský, který si v této kategorii dojel pro stříbro, na 10. pozici se umístil Stanislav Vrbický.
Mezi veterány dosáhl nejlepšího výsledku Stanislav Svoboda starší z Chodova (v kategorii nad 50 let), který dojel na druhém místě. Miroslav Erbert z Vintířova v kategorii nad 40 let skončil pátý.

Krušnohorský pohár pokračuje o tomto víkendu na motokrosové trati v Kraslicích.