Divize mužů:
Baník Svatava A – TJ Ostrov A 10:6. Body Svatavy: Huleš 4, Tomšík 3, Sankot 2, Tomšík – Huleš.
Start K. Vary A – Batesta Chodov B 10:0.
SK Toužim – Batesta Chodov A 4:10. Body Batesty: Plaček Jaroslav 3, Kořínek 3, Tonhauser Robert 2, Tonhauser Martin, Plaček J. – Kořínek.
Slovan K.Vary B – Slavoj Kynšperk A 10:1. Čestný bod hostí zaznamenal Galek Roman.
TJ Ostrov B – Slavoj Kynšperk B 10:1. Za hosty bodoval Galek Lukáš.
Baník Svatava A – Slovan K. Vary A 5:10. Body Baníku: Huleš 2, Sankot 2, Tomšík.
Start K. Vary A – Batesta Chodov A 6:10. Body Chodova: Kořínek 4, Plaček J. 2, Tonhauser M. 2, Plaček J. – Kořínek, Tonhauser R. – Tonhauser R.
SK Toužim – Batesta Chodov B 10:2. Body Chodova B: Kalanyos Gabriel, Kruliš David.
Slovan K.Vary B – Slavoj Kynšperk B 10:2. Oba body Kynšperku zaznamenal Bárta ml.
TJ Ostrov B – Slavoj Kynšperk A 10:2. Body Slavoje A obstaral Galek Roman.
Jiskra Aš A – Sokol M. Lázně 9:9.

Krajský přebor I. třídy mužů:
Strunal Luby – TJ Loket B 10:0 wo. Hosté se k utkání nedostavili!
TJ Loket A – Baník Sokolov A 9:9. Body Lokte: Laurinc 4, Přibyl 2, Hlaváček 2, Hlaváček – Polcar Vojtěch.
Jiskra Aš B – TJ Loket B 10:0.
TJ Loket A – Start K.Vary B 10:4. Body Lokte A: Hlaváček 3, Přibyl 3, Laurinc 3, Polcar V.
Jiskra Březová B – Baník Sokolov A 4:10. Body Sokolova: Bařina 3, Paprštein 3, Choděra 3, Illesová Kristýna.
Další výsledky: Jiskra Aš B – Jiskra Březová A 6:10, Jiskra Březová B – Start K. Vary B 7:10, Strunal Luby A – Jiskra Březová A 5:10.

Krajský přebor II.třídy mužů:
Slovan K.Vary C – Baník Svatava B 10:5. Body hostí: Strýček 2, Vodrážka, Holeček, Holeček – Vodrážka.
SK Merklín B – Slavoj Kynšperk C 6:10. Body Kynšperku: Liška Jan 4, Rohlík Tomáš 2, Bárta st.2, Liška David, Liška J. – Bárta st.
Batesta Chodov C – Baník Sokolov B 10:5. Body Chodova: Ježek 4, Harašta 3, Tišer st., Ježek – Krombholz, Harašta – Tišer st. Body: Sokolova: Vébr 2, Truong Tomáš, Truong Van Bu, Dorschnerová.
TJ Lomnice – Start K.Vary C 5:10. Body Lomnice: Tobiáš 2, Procházka, Zima Jiří, Procházka – Tobiáš.
Slovan K. Vary C – Slavoj Kynšperk C 10:3. Za hosty: Liška J., Rohlík T., Liška J. – Bárta st.
SK Merklín B – Baník Svatava B 9:9. Body Baníku B: Vodrážka 3, Holeček 2, Strýček, Nerad, Nerad – Strýček, Holeček – Vodrážka.
Batesta Chodov C – Start K. Vary C 4:10. Body Chodova: Ježek 3, Krombholz.
TJ Lomnice – Baník Sokolov B 10:8. Body Lomnice: Procházka 3, Tobiáš 2, Zima J.2, Šafář 2, Procházka – Tobiáš. Body Sokolova: Vébr 3, Truong T.3, Truong Van Bu, Vébr – Dorschnerová.
Jiskra Aš C – Lázně Fr. Lázně 1:10.

Okresní přebor mužů:
Batesta Chodov D – Slavoj Kynšperk D 1:17. Body Chodova: Mora. Body Slavoje: Liška D. 4, Oboňová 4, Beroun 4, Kadavý 3, Kadavý – Liška D., Oboňová – Beroun.
Baník Vintířov – Slavoj Kynšperk E 18:0. Body Baníku: Bracek 4, Hlavatý 4, Zika 4, Kraka 4, Bracek – Kraka, Zika – Hlavatý.