Okresní přebor
Výsledky 9. kola: La Koruna – ASK Rád „B“ 1:7(1:4), FK Havran Mírová – FC Hysterie 5:2 (2:1), THC Alcopunx Chodov – AC Lítov 5:5 (4:3), TJ Slavoj Kynšperk – Gamby Svatava 5:13 (2:6), FK Materia – Torpedo Bukovany 10:3 (5:1), Termiti Loket – FC Favorit 3:2 (3:0), SKP Detektiv – Cheza 3:4 (1:2).
tabulka
1.Gamby 9 711 42:20 22
2.Rád „B“ 9 702 44:18 21
3.Cheza 9 612 41:27 19
4.Materia9 603 54:43 18
5.Havran 9 513 41:31 16
6.Termiti 9 504 41:47 15
7. Alcopunx 9 414 24:32 13
8.Detektiv 9 405 40:31 12
9.Kynšperk 9 405 43:52 12
10.Favorit 9 315 36:29 10
11.Koruna 9 315 33:40 10
12.Lítov 9 135 23:38  6
13.Hysterie 9 135 24:45  6
14.Torpedo 9 108 24:56  3

Tabulka střelců po 9. kole: 1.Žiga Richard (TJ Slavoj Kynšperk – 21, 2. Slavík Jiří (Termiti Loket – 18, 3. Barvínek Ondřej (Gamby Svatava) – 16, 4. Bořuta Přemek (Havran Mírová) – 14, 5 – 6. Mráz Jaroslav (Gamby Svatava), Špírek Miroslav (ASK Rád „B“) – 13, 7. – 8. Štěpánovský Vladislav (La Koruna), Heřman Roman (Materia) – 12, 9. – 10. Petřík Pavel (Favorit), Strolený Jiří (Cheza) – 11.

1. třída
Výsledky 9. kola: FK Materia „B“ – HRB Královské Poříčí „B“ 5:8, FC Šenvert – KMK Bohemia 0:6, Ropáci Krásno – FC Chodov United 7:4, Kalí celej team – Flamengo Březová 4:0, FC Beverly – 1. FK Josefov 14:0, Termiti Loket „B“ – RSC Nová Dukla 7:5, SKP Detektiv „B“ – Cheza „B“ 3:1.

tabulka
1.Beverly 9 801 74:29 24
2.Termiti„B“ 9 702 46:27 21
3.Materia „B“ 9 612 54:43 19
4.Bohemia 9 603 46:33 18
5.Kalí 9 504 57:39 15
6.Flamengo9 423 38:43 14
7.HRB „B“ 9 324 45:52 11
8.Detektiv „B“ 9 324 30:40 11
9.Šenvert 9 324 25:38 11
10.Cheza „B“9 315 35:50 10
11.Ropáci 9 315 31:46 10
12.Josefov 9 225 27:40  8
13.United 9 216 37:48  7
14.Dukla 9 108 45:62  3

2. třída – skupiny A
Konečné podoby tabulek druhé třídy po podzimní části včetně jejich složení pro jarní část budou zveřejněny v Zápise z jednání OKF ze dne 27. 10. 2009.
Výsledky 9. kola skupiny A: FC WC Horní Slavkov – Směs Tatrovice 6:9, FC Hysterie Sokolov „B“ – FC Rafani Rudolec 12:4, Dacani Královské Poříčí – 1. FC Michal 3:7, Celtic Citice – Zeleň 3:2, Baník Divočák Krásno – Sedláci Staré Sedlo 3:0.

tabulka
1.Sedláci 9 702 53:27 21
2.Michal 9 702 52:27 21
3.FC WC 9 612 58:39 19
4.Divočák 9 504 43:35 15
5.Směs 9 504 49:42 15
6.Celtic 9 414 44:43 13
7.Dacani 9 324 41:46 11
8.Zeleň 9 216 37:48  7
9.Hysterie „B“ 9 216 33:57  7
10.Rafani 9 108 17:63  3

2. třída– skupiny B
Výsledky 9. kola skupiny B: 1. FC Bažina – Termiti Loket „C“ 10:1, AC Shooters H. Slavkov 1. FC Svinec 2:8, AC Hlavno – FC Tenis D. Rychnov „B“ 3:7, KMK Bohemia „B“ – AC Lítov „B“ 2:4.
tabulka
1.Svinec 8 710 54:26 22
2.Shooters 8 512 33:25 16
3.Lítov „B“ 8 413 22:15 13
4.Bažina 8 404 50:30 12
5.D. Rychnov 8 314 26:33 10
6. Tenis „B“8 305 20:48  9
7.Bohemia „B“8 305 23:29  9
8.Hlavno8 215 20:32  7
9.Termiti „C“ 8 215 29:39  7

Sdělení OKF: Jsou hotové registrační průkazy. Zástupci níže uvedených týmů nechť se pro jejich vyzvednutí dostaví na pravidelné jednání OKF dne 27.10.2009; 1. FC Bažina Sokolov, Divočák Krásno, Dacani Královské Poříčí, 1. FC Svinec, FC Dolní Rychnov, FC Hysterie Sokolov, SKP Detektiv Sokolov, Flamengo Březová, Gamby Svatava, Torpédo Bukovany, FC Rafani Rudolec, 1. FK Josefov, FC WC Horní Slavkov, La Koruna Sokolov, AC Lítov. ⋌