Vystoupení na severočeské palubovce bylo pro hráčky Baníku více než úspěšné. Mezi dvanácti družstvy mladé Sokolovačky vybojovaly čtvrté místo a získaly tak právo účasti v první osmičce celé soutěže.

Přitom svěřenkyně Jana Hrazdíry a Zuzany Kuncové jely na sever Čech spíše na zkušenou. Spolu s Děčínem byly totiž nejmladšími účastnicemi, navíc nastupovaly v okleštěné sestavě, kdy chyběla Vozková, Beránková, Kohoutová a Reinholdová. „Naše cíle nebyly prakticky žádné. Hlavně jsme si chtěli touto soutěží vyzkoušet hru proti starším a herně vyspělejším soupeřům," přiznal kouč VSK.

Jenže sokolovské kadetky se složitým systémem turnaje prokousaly do závěrečné skupiny H, ve které se bojovalo o 4. až 6. místo. V ní, v posledním duelu proti VK Benešovská, stačilo uhrát jeden kýžený set, ke konečnému čtvrtému místu a překvapivému postupu. „Takové nadšení po vítězném setu jsem od holek ještě nikdy nezažil," poznamenal trenér Jan Hrazdíra.

O úspěch se v Teplicích postaralo sedm statečných hráček, jmenovitě Eva Hrazdírová, Jana Hrazdírová, Romana Černá, Denisa Zelinová, Kateřina Szabová, Hana Malonová a Laura Kalivodová.