Sokolovský Baník řádil na hřištích soupeřů

Sokolov - O víkendu vyhráli fotbalisté Baníku v Třinci 2:0, hokejisté si dojeli pro tři body do Moravských Budějovic, kde zvítězili 4:3

2.11.2014

FNL: Fotbal Třinec - FK Baník Sokolov 0:2 (0:1).

Západočeši byli v prvním dějství pohyblivější a rychlejší, míč měli ve své moci častěji. Do vedení ji pomohl rychlý brejk Dvořáka po levé straně, na jehož konci stál Šamánek, který umístil míč k bližší tyči. Definitivní KO Třineckým zasadil patnáct minut před koncem Dvořák, jemuž obránci nevěnovali žádnou pozornost. Ještě předtím mohl skórovat Třinec, jenomže Ceplák, Smetana ani Motyčka vyrovnat nedokázali. „V prvním poločase jsme byli lepší, skórovali jsme z první šance. Po pauze byl lepší Třinec, dostal nás pod tlak, ale nám se povedlo dát druhou branku," řekl trenér Sokolova Daniel Šmejkal. „Pokračujeme v obdržování laciných branek, gól dostaneme ze šance, ze špatného odkopu. V poslední době takto inkasujeme velice často," posteskl si trenér Třince Marek Kalivoda.

Branky: 32. Šamánek, 76. Dvořák II. Rozhodčí: Adámková – Nádvorník, Peřina. ŽK: Malíř, Motyčka, Smetana - Pouček. Diváci: 393.

Třinec: Rohel – Velner, Vomáčka, Čelůstka, Kubáň – Malíř, Motyčka (83. Málek), Hupka, Ceplák (79. Lukáš) – Smetana, Joukl (69. Dedič). Trenér: Marek Kalivoda.

Sokolov: Belaň – Blažek, Vondráček, Hofmann, Hrubý – Čada, Machek – Vaněček, Dvořák II., Pouček (83. Dřížďal) – Šamánek (87. Kucalas). Trenér: Daniel Šmejkal.

II. hokejová liga: HC Moravské Budějovice - HC Baník Sokolov 3:4 (1:1, 2:2, 0:1).

Moravské Budějovice – Nejdelší trasu za svým soupeřem absolvovali sokolovští hokejisté v rámci 10. kola druhé ligy. V Moravských Budějovicích se utkali s místními „Žihadly". Po dobrém výkonu obou mužstev a pro diváky pěkném hokeji měli nakonec více štěstí hosté, a tak si baníkovci přivezli tři body za vítězství 4:3.
Baník začal stejně jako před týdnem v Klatovech skvělým nástupem. V čase 0:43 zakončil po přihrávce Nováka střelou zpoza obránce Jakub Flek a poslal hosty do vedení – 0:1.
Ten měl o pár minut později další „loženku", ale domácí brankář skvěle zasáhl.

Domácí mužstvo se ale rychle probralo a srovnalo krok s výborně bruslícími hosty. To se rozhodně vyplatilo a v čase 6:23 bylo vyrovnáno. Kadela se přesně trefil z pravé strany nad rameno Hrušky – 1:1.
Až do konce první třetiny to nebyl žádný střelecký festival, obě mužstva výborně bránila, a tak stav po první dvacetiminutovce zůstal 1:1.
Začátek druhého dějství opět vyšel Sokolovským. Tentokráte i se štěstím skóroval opět agilní Jakub Flek, jehož tečovaná střela alias „padající listí" se snesla za záda domácího gólmana – 1:2.
Žihadla ale rychle kontrovala. V přesilové hře vyrovnal v čase 22:36 Gotlieb – 2:2.

Poté se k dobrému tempu utkání i malinko přitvrdilo a bylo k vidění více osobních soubojů. Při jednom z nich si vykloubil rameno sokolovský obránce Kvapil, který musel odjet do nemocnice na rentgen.
Ve 25. minutě se prosadili domácí hráči při hře 4 na 4. Po závaru před Hruškovou brankou puk zůstal nepokryt a Trojan ho se štěstím dopravil do branky – 3:2.
Baník se hnal za vyrovnáním a ve druhé polovině třetiny hostující hráči zasypali domácího brankáře spoustou střel. Největší šance měli Račanský a Flek, brankář Dusík ale své mužstvo podržel.
Nakonec se ale Baníku vyrovnat podařilo. V poslední minutě třetiny branku vstřelil – kdo jiný – Jakub Flek po asistenci Vaňka – 3:3.

Domácí se v úvodu třetí třetiny snažili strhnout vedení opět na svoji stranu, dokonce puk skončil za zády Honzíka (ten vystřídal Hrušku ve 25. minutě), ale branka nebyla uznána pro hru vysokou holí.
Na druhé straně měl velkou příležitost Říha, ale jeho střela skončila na tyči.

Rozhodnutí přišlo v 50. minutě. Na útočné modré domácí ztratili kotouč, toho se zmocnil Jakub Flek a po samostatném úniku zakončil krásným blafákem – 3:4.
Hosté poté výsledek zkušeně odbránili, v závěru dokonce při power-play mohl zvýšit Tomáš Rohan, ale trefil pouze tyč. V pěkném utkání se tedy nakonec radovali hosté a odvážejí si domů tři body.
Baník své další utkání hraje na domácím ledě, a to v sobotu 8. listopadu od 17.30 hodin. Soupeřem mu bude tým Spartaku Pelhřimov.

Branky: 7. Kadela (Vlašín, Sechovec), 23. Gottlieb (Sechovec), 25. Trojan (Peroutka, Přidal) – 1. Flek (Novák O.), 22. Flek (Vrána, Vaněk), 40. Flek (Vaněk), 50. Flek.
Rozhodčí: Savka – Klein, Linhart. Vyloučení: 5:7, navíc Tvrdek (Sokolov) osobní trest 10 minut. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 320.
Moravské Budějovice: Dusík – Jakeš, Sobotka, Randa, Peroutka, Sechovec, Vlašín, Latner, Forman – Přidal, Vantuch, Trojan, Dostál, Matějka, Barták, Paták, Lupač, Gottlieb, Telesz, Horký, Kesner, Kadela. Trenér: Rudolf Cakl.
Sokolov: Hruška P. (25. Honzík) – Rohan M., Kvapil, Přindiš, Schusser, Troška, Gombár, Kečkeš, Novák – Sýkora, Dobřemysl, Švec, Flek, Vrána, Vaněk, Kuběna, Tvrdek, Rohan T., Říha, Račanský, Csamangó. Trenéři: Mikuláš Antonik, Jan Michna.

Autor: Zdeněk Plachý

2.11.2014 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 22 450 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Vedoucí úředník odboru ekonomiky a financí Městského úřadu Kraslice. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22450 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Podmínkou přihlášení do VŘ je podání PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY se všemi náležitostmi a přílohami do 5. 10. 2018 na Městský úřad Kraslice., Bližší informace naleznou uchazeči na www.kraslice.cz v sekci Úřední deska MěÚ Kraslice.. Pracoviště: Město kraslice, nám. 28. října, č.p. 1438, 358 01 Kraslice. Informace: Petra, DiS. Chlubnová, +420 352 370 420. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 20 000 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Výstupní kontrola - pomocná síla. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 27200 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: Způsob kontaktu uchazeče:, - telefonicky Filipovičová L. 352 372 162 Po-Pá 8:00-14:00 hod., - e-mailem: Lucie.filipovicova@eu.o-i.com, - osobně Sklářská 546, 375 34 Nové Sedlo - vrátnice, , Upřesňující informace:, : provádění průběžných kontrol finálních výrobků a konečné ověřování jakosti výrobků, : odběr vzorků, vizuální kontrola, měření-vnitřní napětí, rozměry, vnitřní objemy, odolnost výrobků, tloušťky, vrstvy teplého pokovení, úhel skluzu, zjištění příčiny lomu aj., : výsledky kontrol a zkoušek zapisuje do příslušných formulářů a vyhodnocuje dle předepsaných parametrů, : provádí vizuální kontrolu správnosti balení, , Další požadavky: , - Pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou, - Ukrajinský jazyk na komunikativní úrovni výhodou, , Zaměstnanecké výhody:, - Měsíční prémie, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou a volný čas v hodnotě, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, odměna za dodržování předpisů BOZP, , Místo výkonu práce: Sklářská 546, 357 34 Nové Sedlo. Pracoviště: O-i manufacturing czech republic, a.s. - oo1 závod nové sedlo, Sklářská, č.p. 546, 357 34 Nové Sedlo u Lokte. Informace: Lucie Filipovičová, +420 352 372 162. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 25 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních Recepční - noční. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Upřesňující informace:, - práce krátký/dlouhý týden, 12 hod/směn, - nutnost jazykové vybavenosti NJ min. komunikativní úroveň, AJ výhodou, - předchozí praxe výhodou, , Náplň práce:, - administrativa, - vyřizování rezervací, péče o hosta, - nabízíme pracovní místo pro 1 nočního recepčního, , Zaměstnanecké výhody:, - personální strava, - hotelové služby se zaměstnaneckou slevou, , Způsob kontaktu:, - e-mailem - sales@chateau-kynsperk.eu, - telefonicky - 775 194 645, Po - Pá 8:00 - 15:00 hod. - p. Kubínová Andrea. Pracoviště: Chateau kynšperk s.r.o. - 001, 357 51 Kynšperk nad Ohří. Informace: Andrea Kubínová, +420 775 194 645. Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 27 000 Kč Provozní zámečníci, údržbáři Provozní zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 32000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Způsob kontaktu uchazečů:, - telefonicky Po až Pá v době od 6,30 h do 14,30 h - Ilona Lišková, Štěpán Javůrek , 352 619 220, 352 619 275, - e-mailem: i.liskova@chodos.cz, s.javurek@chodos.cz, , Upřesňující informace:, - znalost technické dokumentace, - základní kurz svařování, - znalost kovových materiálů, strojních součástí a polotovarů, , Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky, další benefity dle aktuálního programu, , Místo výkonu práce: Nejdecká 814, 357 35 Chodov. Pracoviště: Chodos chodov s. r. o., Nejdecká, č.p. 814, 357 35 Chodov u Karlových Var 1. Informace: Štěpán Javůrek, +420 352 619 275,604 225 553.