„V základní části jsme ukázali velikou sílu. Hlavně na domácí palubovce, kde jsme neztratili ani bod. Především díky našim fanouškům, kteří nám vždy dokázali přichystat nejlepší atmosféru,“ vracel se zpět za základní částí kapitán FB Hurrican Karlovy Vary Michal Strachota. „Chtěl bych za celý náš tým poděkovat za skvělou podporu v celé sezoně. Karlovy Vary ukázaly, že na Superligu mají a že si ji zaslouží,“ přemítal karlovarský ´Kofboj´.

Dobře rozjetá sezona v podání florbalistů z lázeňského města však dostala tvrdou stopku. „Souhlasím s předčasným ukončením sezony, jelikož všeobecné zdraví a bezpečnost jsou důležitější než jakýkoliv sportovní výsledek,“ poukázal Strachota. „Pevně věřím, že se situace i díky opatřením vlády rychle uklidní a my se všichni uvidíme v září v míčovce na prvním domácí utkání,“ přeje si karlovarský kapitán.

„Na další období bych všem chtěl tedy popřát hlavně zdraví a solidaritu. A mladým nadějím bych chtěl říct, že nemusí být smutní, trénovat se dá i doma. Věřím v heslo: „Co nás nezabije, to nás posílí“. A navíc s vámi v zádech budeme příští rok ještě silnější,“ dodal závěrem Strachota.