Sokolov/ Na sokolovské střelnici se konala střelecká soutěž O pohár hejtmana Karlovarského kraje ve dvou sportovních střeleckých disciplínách, pánské olympijské disciplíně libovolná pistole 60 ran na 50 metrů a ve sportovní pistoli 30+30 ran na 25 metrů pro všechny kategorie.
V kvalitně obsazeném závodu při účasti našich předních střelců a reprezentantů se v libovolné pistoli na předních místech umístili právě střelci z Plzně. Sportovní pistoli v kategorii mužů vyhrál Pavel Šafránek z Dukly Plzeň, střelec, kterému v České republice může málokdo konkurovat.
Zároveň se střelecký potěr zúčastnil mistrovství České republiky mládeže od deseti do dvanácti let v Brně, kde děti poznaly soutěž vrcholové úrovně na pěkné střelnici a zároveň divácky přitažlivé probíhající tréninkové jízdy motocyklů na sousedícím Autodromu Brno.
Střílelo se vzduchovou puškou na 10 metrů vleže. V kategorii dívek do 14 let se v silně obsazeném závodě účastníků z celé republiky na 15. místě umístila Lucka Jägerová nástřelem 292 bodů a na 19. místě Kristýna Krčková s 283 body.
V kategorii chlapců do 12 let se začínající Josef Bekr umístil na pěkném 20. místě nástřelem 286 bodů.