Sokolovští střelci se zúčastnili družebních závodů, pořádaných v rámci spolupráce partnerských měst Sokolova - v Saalfeldu, kde v hlavní disciplíně vzduchových zbraní se ve svých disciplínách umístili na druhých místech.
V mužích zásluhou Pavola Neuwirtha, v dorostu stejné umístění obsadil Jan Kübelbeck a v ženách a juniorkách Eva Polívková. Do soutěže byla zařazena i střelba z velkorážné pušky na 50 metrů, kde zvítězil Jan Kübelbeck před Petrem Tarantem, na třetím místě se umístil Pavol Neuwirth.
O uplynulém víkendu proběhla ve vzduchovkové hale v Plzni v této sezoně první velká soutěž - Grand Prix Kooperativa. Střílelo se v pátek a v sobotu za účasti reprezentantů států Evropy a USA. V pátek se umístil Jan Klepáček na devátém místě nástřelem 556 bodů, Eva Polívková na jedenáctém místě s 369 body a Jana Lorencová na patnáctém místě s 363 body.
V sobotním závodě se jan Klepáček umístil na sedmém. místě s 554 body, Jana Lorencová na osmém místě s 376 body, oba se zúčastnili finálového závodu. Eva Polívková obsadila osmnácté místo.
Další velký závod bude příští týden opět v Plzni, kde proběhne Grand Prix Praha.