Ouplynulém víkendu se dařilo mládeži sokolovského střeleckého klubu dosáhnout několika pěkných úspěchů.
V sobotu se v Plzni konal Slovanský pohár ve vzduchové pušce pro mládež do 12, 14 a 16 let. Nejlépe se vedlo čtrnáctileté Kristýně Krčkové z Horního Slavkova, která si nastřílela krásný osobní rekord 297 bodů (ze 300) a umístila se na bronzovém 3. místě. Začínající Filip Nejedlý byl na 23. místě nástřelem 285 bodů.
V kategorii do 12 let se na 12. místě umístil Josef Bekr. To byly disciplíny vzduchová puška 30 ran vleže. V kategorii do 16 let ve vzduchové pušce 40 ran vstoje se Jan Kübelbeck umístil nástřelem 368 bodů na 12. místě.
Mládež se zúčastnila i nedělní Novoroční ceny v Karlových Varech, kde Filip Nejedlý obsadil 1. místo nástřelem 293 bodů a vystřílel si také svůj osobní rekord.
Josef Bekr se umístil na 2. místě ziskem 282 bodů a další osbní rekord má i Jan Kübelbeck, když ve stoje nastřílel 382 bodů a zvítězil ve své kategorii.
V neděli se také ještě na střelnici v Plzni - Lobzích konala Velká cena Lobez, zároveň páté kolo Západočeského poháru, kde opět výborně nastřílela Jana Lorencová ve vzduchové pistoli a ziskem 378 bodů obsadila 1. místo.
Jan Klepáček se na stejném závodě v kategorii mužů a juniorů umístil na 12. místě ziskem 543 bodů.
Mladým střelcům se o víkendu dařilo a začali výbornou střelbou nový kalendářní rok.