V uplynulých listopadových víkendových dnech se střelci Sportovního klubu policie UNITOP ČR zúčastnili několika důležitých závodů v začínající vzduchovkové sezoně na střelnici v Plzni - Lobzích, kde bojovali v juniorských kategoriích ve vzduchové pistoli Jana Lorencová a Jan Klepáček.
Nejprve tam proběhl mezinárodní závod Velká cena Kooperativy. Jan Klepáček se umístil na 7. místě nástřelem 554 bodů a Jana Lorencová na 8. místě s 376 body.
Další víkend se v Plzni konal další mezinárodní závod, Grand Prix Praha, kde výsledky byly již lepší, Jan Klepáček obsadil v sobotu i v neděli 2. místo, nejdříve nástřelem 556 bodů, pak 550 bodů. Jana Lorencová obsadila v sobotu5. místo s 370 body, v neděli3. místo s 371 body.
V sobotu 8. prosince se konala Vánoční cena Lobez jako 3. kolo Západočeského poháru, které vyhrála Jana Lorencová výborným nástřelem 379 bodů, na 4. místě se umístila Eva Polívková s 369 body.
Po třech kolech je v průběžném hodnocení Západočeského poháru Eva Polívková na 2. místě a Jana Lorencová na7. místě. Západočeský pohár je šestikolová soutěž, která trvá do února 2008, a při posledním kole se nejlepší zúčastní finálového závodu o pořadí v celkovém umístění.