V úvodním duelu proti sobě nastoupili hrající legendy a mistři Česka z let minulých Jiří Vráblík a Antonín Gavlas. Přítomné obecenstvo tak bylo nažhaveno na nejlepší stolní tenis již od prvotního zápasu.

Chodovský hráč do zápasu vstoupil velmi nadějně, neboť vyhrál první set a ve druhém vedl již 6:0, ale ani takový náskok nestačil na to, aby svého soka v úvodním duelu porazil. Praha tak šla do vedení 1:0.

Ve druhém zápase se představili další hvězdy českého extraligového nebe a to Tomáš Konečný a Michal Bankosz. Zde by si před zápasem asi nikdo nedovolil tipnout, kdo vyhraje, protože předchozí vzájemná bilance je velmi vyrovnaná. Domácí prostředí však hrálo svou roli a po úvodní vyrovnané bitvě se za průběžného stavu 1:1 na sety podařilo Tomáši Konečnému opakovaně zahrát nevybíratelný míček, který tak vedl k zisku druhého bodu pro domácí tým.

V souboji trojek a při generačním srovnání aktuální výkonnosti proti sobě nastoupili František Onderka a chodovský Dmitrij Prokopcov. Chodov sice spoléhal na zkušenosti a lišáckou vyzrálost Dimy, ale ani pro tentokrát to na mladého soupeře z Prahy nestačilo.

Dvě těsné prohrané koncovky znamenaly zisk třetího bodu pro domácí tým, který tak na své palubovce uhájil domácí neporazitelnost a s Chodovem si tak poradil poměrem 3:0.

Chodováci tak neplánovaně udržují po odehrané čtvrtině soutěže spodní pozice v průběžné extraligové tabulce a mají tak za úkol se poprat o zisk dalších bodů s nadcházejícími soupeři. Chodovský klub se svým příznivcům představí v pátek 3. listopadu od 17.55 hodin v městské sportovní hale Chodov.