„Určitě se očekává velký souboj. Jak my, tak i Ostrava máme velice vyrovnané týmy a bude záležet na momentální formě, “ přemítá před první bitvou chodovský trenér Richard Výborný.

Ta bude na programu v Ostravě v neděli 7. dubna od 16.00 hodin. Oba týmy se velmi dobře znají, a tak budou rozhodovat individuální výkony. „Máme připravenou taktiku a budeme se ji snažit co nejvíce uplatnit. Krom Egypťana kluci mezi sebou hráli nesčetněkrát, takže bych to viděl opravdu na připravenosti každého jedince,“ míní zkušený kouč na lavičce Chodova.

A nebude to jen o kvalitách jednotlivých hráčů, ale také o potřebném štěstí. To potvrdil i trenér chodovského SKST. „Asi bych se opakoval, ale pokud jsou týmy takto vyrovnané, tak vždy rozhodují maličkosti, ale kolikrát i potřebné štěstíčko, “ upozorňoval Výborný.

A s jakým cílem jeho výběr do Ostravy vyrazí? „ Úspěch by bylo samozřejmě postoupit a pak se uvidí, “ nastínil trenér Chodova, že si jeho tým chce z půdy soupeře odvézt první bod. O ten druhý pak budou Chodováci bojovat v pátek 12. dubna od 18.00 ve své hale.