Dvě utkání odehráli v České extralize mužů ve stolním tenistu hráči SKST Chodov v závěru uplynulého týdne. Bilance? Jedna výhra, jedna prohra. Nejprve se Chodováci postavili v 11. kole TJ Ostrava KST, z čehož byla výhra 3:1, když se dvěma body blýskl Antonín Gavlas a třetí následně přidal Dmitrij Prokopcov.

Ve druhém extraligovém duelu Západočeši předehrávali 16. kolo, ve kterém se střetli s NH Ostrava. když z toho nakonec byla těsná prohra 2:3. A prohra to byla pořádně hořká, když jediným hráčem, který dosáhl na body byl Antonín Gavlas, který se zasloužil o dvě výhry Chodova, když porazil jak Miroslava Bindače, tak i Ondřeje Květoně v poměru 3:0.

SKST Chodov – TJ Sokol PP Hradec Králové 3:1.
OBRAZEM: Dobrá práce. Chodovský SKST oplatil Východočechům prohru

Zbylé zápasy Chodovští hráči prohráli, když Roman Rezetka byl dva míčky od premiérové výhry v extralize, Michał Bankosz nedotáhl slibně rozjetý zápas s Květonem, nad kterým vedl 2:0 a střídající Dmitrij Prokopcov nestačil na ostrovského matadora Bindače, se kterým prohrál 0:3.

V pátek 26. ledna čeká SKST Chodov domácí představení, když v městské sportovní hale budou hostit od 18.00 hodin TTC Ostrava 2016, který se drží v tabulce na páté pozici, na kterou ztrácí Chodov ze sedmé příčky čtyři body. Vstup na utkání je tradičn zdarma a příznivci stolního tenistu se mohou těšit na soutěže či bohaté občerstvení.