Úvodním kolem o víkendu odstartovala čtenářská Tip liga 2007. Vítězem se stal chodovský tipař Vladimír Zouhar, který jako jediný nasbíral čtrnáct bodů. Po celý týden na něj v redakci Deníku na Starém náměstí 27 v Sokolově čeká skleněný půllitr s emblémem soutěže.
Tuto cenu obdrží každý vítěz kola, o kterém jako obvykle rozhoduje největší počet nasbíraných bodů. Při rovnosti pak rozhoduje pomocné kritérium na počet branek, což je Vámi tipovaný součet všech branek deseti nabízených utkání.


Pořadí 1. až 10. místo
SO0029Vladimír Zounar, Chodov1414
SO0085František Fous, Sokolov1111
SO0061Miroslav Kydlič st., Kraslice1111
SO0053Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří1111
SO0076Libuše Baloghová, Sokolov88
SO0086Oldřich Beránek, Kynšperk88
SO0090Vlastimil Burian, Kynšperk88
SO0004Svatopluk Fanta, Kynšperk88
SO0010Milan Gabrle, Sokolov88
SO0054Jana Güthnerová, Bukovany88


Pořadí 11. až 20. místo
SO0062Josef Koňarik, Lomnice88
SO0098Silvestr Krajčovič, Kynšperk88
SO0013František Krátký ml., Lomnice88
SO0021František Krátký st., Lomnice88
SO0082Eva Krtilová, Sokolov88
SO0089Arnošt Křehký, Sokolov88
SO0052Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří88
SO0069Stanislav Liška, Kynšperk88
SO0005Čeněk Malý, Kynšperk88
SO0043Miloš Novák, Bukovany88


Pořadí 21. až 50. místo
SO0034Jaroslav Pinc, H. Slavkov88
SO0046František Polenda, Sokolov88
SO0045Vlasta Polendová, Sokolov88
SO0099František Pospěch, Chodov88
SO0012Zdeněk Prečan, Sokolov88
SO0058Jaroslav Rusnák, D. Rychnov88
SO0033Petr Stibor, Chodov88
SO0079Miroslav Stropek, Bukovany88
SO0019Jaroslav Šindelář, Bukovany88
SO0020Renáta Šindelářová, Bukovany88
SO0083Josef Vaník, Sokolov88
SO0037Zdeněk Adamec, Kynšperk55
SO0071Štěpán Bacsó, Sokolov55
SO0022Vítězslav Balog, Kaceřov55
SO0077Dominik Balogh, Sokolov55
SO0015Petr Bílek, Sokolov55
SO0040Václav Cibulka, Kynšperk55
SO0063Martin Frahs, Sokolov55
SO0031Anna Friedrichová, St. Sedlo55
SO0060Martin Hanzl, Sokolov55
SO0075René Harcuba, Sokolov55
SO0003Stanislav Hauf, Kynšperk55
SO0059Zlatuše Jirásková, Sokolov55
SO0065Jiří Jireček, Březová55
SO0056Jaroslava Jurcziková, Sokolov55
SO0002Pavel Kořísek, Kynšperk55
SO0051Pavel Křížek, Hlavno55
SO0036Milan Kubelka st., N. Sedlo55
SO0057Jaroslav Lehký, Sokolov55
SO0095Jakub Lukáč, Kynšperk55


Pořadí 51. až 99. místo
SO0096Ludvík Lukáč, Kynšperk55
SO0042Petr Macháček, Loket55
SO0048Václav Nechala ml., Bukovany55
SO0001Tomáš Obzina, Sokolov55
SO0041Miroslav Pelikán, Březová55
SO0080Alfred Petřík, N. Sedlo55
SO0087Jaroslav Pinc II., Chodov55
SO0006Karel Plánka, Kynšperk55
SO0073Karel Ponc, Habartov55
SO0024Bohumil Průcha ml., Sokolov55
SO0025Bohumil Průcha st., Sokolov55
SO0055Jiří Rozsnyaki, Kynšperk55
SO0074Slavomír Slepička, Sokolov55
SO0093Josef Surový, Jindřichovice55
SO0011Zdeněk Sušánek, Sokolov55
SO0094Ladislav Tomec, H. Slavkov55
SO0092Václav Vágner, Kynšperk55
SO0068Lukáš Verner, Sokolov55
SO0067Vlastimil Verner st., Sokolov55
SO0007Herbert Winter, Kynšperk55
SO0023Pavel Živný, Sokolov55
SO0038Radek Adamík, D. Rychnov22
SO0039Milada Adamíková, D. Rychnov22
SO0027Milan Benešovský, Oloví22
SO0091Tomáš Bouda, Sokolov22
SO0084Roman Gajič, L. Údolí22
SO0026Ludvík Horváth, Kynšperk22
SO0050Zdeněk Macháček, Sokolov22
SO0014Petr Mentlík, Sokolov22
SO0047Václav Nechala st., Bukovany22
SO0009Eva Obzinová, Sokolov22
SO0066Viktor Štefka, Sokolov22
SO0081Lukáš Urban, Chodov22
SO0078Vlastimil Verner ml., Sokolov22
SO0088Pavel Běhůnek, Sokolov-1-1
SO0072Inge Bláhová, Sokolov-1-1
SO0044Roman Čermák, Chodov-1-1
SO0030Jan Friedrich, St. Sedlo-1-1
SO0016Marcel Friml, Sokolov-1-1
SO0049Miroslav Hanzl, Sokolov-1-1
SO0070Antonín Hubatka, Sokolov-1-1
SO0017Miroslav Hudeček, Sokolov-1-1
SO0032Jiří Korel, Jindřichovice-1-1
SO0028Jan Liška, Kynšperk-1-1
SO0008Marek Obzina, Sokolov-1-1
SO0018Jaroslav Pánek, Bukovany-1-1
SO0035Tomáš Pinc, H. Slavkov-1-1
SO0097Vojtěch Lukáč, Kynšperk-4-4
SO0064Pavel Majnek, Sokolov-4-4