Vítěze čtvrtého kola podzimní Tip ligy musela určit až správná trefa na počet branek všech deseti zápasů. Jedenáct bodů totiž nastřádalo pět soutěžících. Inge Bláhová ze Sokolova pak tipovala 30 branek, Bohumil Průcha starší ze Sokolova 35 gólů, jeho syn o gól více, Pavel Živný taktéž ze Sokolova tipoval 37 gólů, ale nejblíže správnému tipu 48 branek byl Roman Gajič z Libavského Údolí, který tipoval, že padne 38 gólů. Po celý týden tak na vítěze kola čeká v sokolovské redakci Deníku půllitr s emblémem naší soutěže.


Pořadí 1. až 10. místo

SO0010Milan Gabrle, Sokolov844
SO0024Bohumil Průcha ml., Sokolov1138
SO0025Bohumil Průcha st., Sokolov1135
SO0023Pavel Živný, Sokolov1135
SO0061Miroslav Kydlič st., Kraslice835
SO0042Petr Macháček, Loket835
SO0072Inge Bláhová, Sokolov1132
SO0084Roman Gajič, L. Údolí1132
SO0068Lukáš Verner, Sokolov832
SO0053Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří532


Pořadí 11. až 20. místo

SO0037Zdeněk Adamec, Kynšperk829
SO0050Zdeněk Macháček, Sokolov829
SO0034Jaroslav Pinc, H. Slavkov829
SO0089Arnošt Křehký, Sokolov529
SO0036Milan Kubelka st., N. Sedlo529
SO0062Josef Koňarik, Lomnice229
SO0098Silvestr Krajčovič, Kynšperk229
SO0013František Krátký ml., Lomnice229
SO0005Čeněk Malý, Kynšperk229
SO0012Zdeněk Prečan, Sokolov229


Pořadí 21. až 50. místo

SO0029Vladimír Zounar, Chodov-129
SO0073Karel Ponc, Habartov826
SO0074Slavomír Slepička, Sokolov826
SO0022Vítězslav Balog, Kaceřov526
SO0076Libuše Baloghová, Sokolov526
SO0002Pavel Kořísek, Kynšperk526
SO0052Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří526
SO0069Stanislav Liška, Kynšperk526
SO0001Tomáš Obzina, Sokolov526
SO0067Vlastimil Verner st., Sokolov526
SO0059Zlatuše Jirásková, Sokolov226
SO0093Josef Surový, Jindřichovice226
SO0045Vlasta Polendová, Sokolov-126
SO0003Stanislav Hauf, Kynšperk823
SO0044Roman Čermák, Chodov523
SO0054Jana Güthnerová, Bukovany523
SO0049Miroslav Hanzl, Sokolov523
SO0009Eva Obzinová, Sokolov523
SO0041Miroslav Pelikán, Březová523
SO0055Jiří Rozsnyaki, Kynšperk523
SO0094Ladislav Tomec, H. Slavkov523
SO0085František Fous, Sokolov223
SO0063Martin Frahs, Sokolov223
SO0096Ludvík Lukáč, Kynšperk223
SO0033Petr Stibor, Chodov223
SO0007Herbert Winter, Kynšperk223
SO0043Miloš Novák, Bukovany-123
SO0056Jaroslava Jurcziková, Sokolov821
SO0107Oldřich Nývlt, Sokolov821
SO0051Pavel Křížek, Hlavno520


Pořadí 51. až 100. místo

SO0095Jakub Lukáč, Kynšperk520
SO0047Václav Nechala st., Bukovany520
SO0008Marek Obzina, Sokolov520
SO0086Oldřich Beránek, Kynšperk220
SO0040Václav Cibulka, Kynšperk220
SO0065Jiří Jireček, Březová220
SO0021František Krátký st., Lomnice220
SO0082Eva Krtilová, Sokolov220
SO0057Jaroslav Lehký, Sokolov220
SO0080Alfred Petřík, N. Sedlo220
SO0046František Polenda, Sokolov220
SO0083Josef Vaník, Sokolov220
SO0090Vlastimil Burian, Kynšperk-120
SO0011Zdeněk Sušánek, Sokolov-120
SO0058Jaroslav Rusnák, D. Rychnov-420
SO0101Jarmila Suchá, N. Sedlo819
SO0103Martin Bulíček, H. Slavkov019
SO0006Karel Plánka, Kynšperk818
SO0039Milada Adamíková, D. Rychnov817
SO0075René Harcuba, Sokolov817
SO0028Jan Liška, Kynšperk817
SO0070Antonín Hubatka, Sokolov517
SO0099František Pospěch, Chodov517
SO0091Tomáš Bouda, Sokolov217
SO0064Pavel Majnek, Sokolov217
SO0015Petr Bílek, Sokolov-117
SO0092Václav Vágner, Kynšperk-117
SO0071Štěpán Bacsó, Sokolov-417
SO0102Lucie Suchá, N. Sedlo816
SO0100Sláva Suchý, N. Sedlo816
SO0110Václav Stehlík, Kynšperk516
SO0031Anna Friedrichová, St. Sedlo-115
SO0026Ludvík Horváth, Kynšperk814
SO0038Radek Adamík, D. Rychnov514
SO0017Miroslav Hudeček, Sokolov514
SO0014Petr Mentlík, Sokolov514
SO0077Dominik Balogh, Sokolov214
SO0088Pavel Běhůnek, Sokolov214
SO0066Viktor Štefka, Sokolov-114
SO0079Miroslav Stropek, Bukovany013
SO0104Bohumil Salaba, Kynšperk212
SO0016Marcel Friml, Sokolov012
SO0048Václav Nechala ml., Bukovany211
SO0032Jiří Korel, Jindřichovice-111
SO0004Svatopluk Fanta, Kynšperk-411
SO0087Jaroslav Pinc II., Chodov-411
SO0108Miroslav Svoboda, Kraslice29
SO0105Miroslav Vágner, Kynšperk29
SO0030Jan Friedrich, St. Sedlo-19
SO0109Miroslav Svoboda ml., Kraslice-19


Pořadí 101. až 113. místo

SO0106Jiří Vágner, Kynšperk-19
SO0019Jaroslav Šindelář, Bukovany08
SO0020Renáta Šindelářová, Bukovany08
SO0097Vojtěch Lukáč, Kynšperk-18
SO0035Tomáš Pinc, H. Slavkov55
SO0060Martin Hanzl, Sokolov05
SO0081Lukáš Urban, Chodov22
SO0027Milan Benešovský, Oloví02
SO0113Miroslav Bubanec, Březová02
SO0078Vlastimil Verner ml., Sokolov-11
SO0111Dominik Hašek, H. Slavkov0-1
SO0018Jaroslav Pánek, Bukovany0-1
SO0112Jaroslav Čečák, H. Slavkov0-4