ářské Tip ligy se s počtem čtrnácti nasbíraných bodů stal sokolovský tipař Lukáš Verner, na kterého v redakci Deníku po celý týden čeká skleněný pullitr s emblémem naší soutěže.
Uhodnout větší počet zápasů uplynulého kola asi bylo pro většinu tipařů rébusem. Kromě čtrnáctibodového vítěze se mohlo radovat z jedenácti bodů dalších jedenáct soutěžících. Ostatním se příliš nedařilo, a tak nezbývá než věřit, že zápasy aktuálního čtvrtého kola budou o něco snažší.

 


Pořadí 1. až 10. místo
SO0010Milan Gabrle, Sokolov1136
SO0029Vladimír Zounar, Chodov1130
SO0005Čeněk Malý, Kynšperk1127
SO0045Vlasta Polendová, Sokolov1127
SO0062Josef Koňarik, Lomnice827
SO0098Silvestr Krajčovič, Kynšperk827
SO0013František Krátký ml., Lomnice827
SO0061Miroslav Kydlič st., Kraslice827
SO0042Petr Macháček, Loket827
SO0012Zdeněk Prečan, Sokolov827


Pořadí 11. až 20. místo
SO0024Bohumil Průcha ml., Sokolov827
SO0053Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří827
SO0068Lukáš Verner, Sokolov1424
SO0043Miloš Novák, Bukovany1124
SO0058Jaroslav Rusnák, D. Rychnov1124
SO0093Josef Surový, Jindřichovice1124
SO0059Zlatuše Jirásková, Sokolov824
SO0089Arnošt Křehký, Sokolov824
SO0036Milan Kubelka st., N. Sedlo824
SO0025Bohumil Průcha st., Sokolov824


Pořadí 21. až 50. místo
SO0023Pavel Živný, Sokolov824
SO0072Inge Bláhová, Sokolov1121
SO0037Zdeněk Adamec, Kynšperk821
SO0022Vítězslav Balog, Kaceřov821
SO0063Martin Frahs, Sokolov821
SO0002Pavel Kořísek, Kynšperk821
SO0052Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří821
SO0069Stanislav Liška, Kynšperk821
SO0096Ludvík Lukáč, Kynšperk821
SO0050Zdeněk Macháček, Sokolov821
SO0001Tomáš Obzina, Sokolov821
SO0011Zdeněk Sušánek, Sokolov821
SO0007Herbert Winter, Kynšperk821
SO0090Vlastimil Burian, Kynšperk521
SO0084Roman Gajič, L. Údolí521
SO0033Petr Stibor, Chodov521
SO0067Vlastimil Verner st., Sokolov521
SO0071Štěpán Bacsó, Sokolov221
SO0076Libuše Baloghová, Sokolov221
SO0085František Fous, Sokolov221
SO0034Jaroslav Pinc, H. Slavkov221
SO0103Martin Bulíček, H. Slavkov1119
SO0044Roman Čermák, Chodov1118
SO0015Petr Bílek, Sokolov818
SO0040Václav Cibulka, Kynšperk818
SO0065Jiří Jireček, Březová818
SO0009Eva Obzinová, Sokolov818
SO0041Miroslav Pelikán, Březová818
SO0080Alfred Petřík, N. Sedlo818
SO0073Karel Ponc, Habartov818


Pořadí 51. až 100. místo
SO0092Václav Vágner, Kynšperk818
SO0049Miroslav Hanzl, Sokolov518
SO0021František Krátký st., Lomnice518
SO0082Eva Krtilová, Sokolov518
SO0057Jaroslav Lehký, Sokolov518
SO0055Jiří Rozsnyaki, Kynšperk518
SO0094Ladislav Tomec, H. Slavkov518
SO0083Josef Vaník, Sokolov518
SO0086Oldřich Beránek, Kynšperk218
SO0054Jana Güthnerová, Bukovany218
SO0046František Polenda, Sokolov218
SO0074Slavomír Slepička, Sokolov218
SO0031Anna Friedrichová, St. Sedlo016
SO0091Tomáš Bouda, Sokolov1115
SO0064Pavel Majnek, Sokolov815
SO0008Marek Obzina, Sokolov815
SO0003Stanislav Hauf, Kynšperk515
SO0095Jakub Lukáč, Kynšperk515
SO0047Václav Nechala st., Bukovany515
SO0066Viktor Štefka, Sokolov515
SO0004Svatopluk Fanta, Kynšperk215
SO0051Pavel Křížek, Hlavno215
SO0087Jaroslav Pinc II., Chodov215
SO0056Jaroslava Jurcziková, Sokolov813
SO0079Miroslav Stropek, Bukovany513
SO0107Oldřich Nývlt, Sokolov213
SO0032Jiří Korel, Jindřichovice812
SO0077Dominik Balogh, Sokolov512
SO0088Pavel Běhůnek, Sokolov512
SO0070Antonín Hubatka, Sokolov512
SO0016Marcel Friml, Sokolov212
SO0099František Pospěch, Chodov-112
SO0110Václav Stehlík, Kynšperk011
SO0101Jarmila Suchá, N. Sedlo011
SO0006Karel Plánka, Kynšperk510
SO0104Bohumil Salaba, Kynšperk510
SO0109Miroslav Svoboda ml., Kraslice210
SO0106Jiří Vágner, Kynšperk210
SO0030Jan Friedrich, St. Sedlo010
SO0017Miroslav Hudeček, Sokolov89
SO0039Milada Adamíková, D. Rychnov59
SO0097Vojtěch Lukáč, Kynšperk59
SO0038Radek Adamík, D. Rychnov29
SO0028Jan Liška, Kynšperk29
SO0014Petr Mentlík, Sokolov29
SO0075René Harcuba, Sokolov-19
SO0048Václav Nechala ml., Bukovany-19
SO0102Lucie Suchá, N. Sedlo08
SO0100Sláva Suchý, N. Sedlo08
SO0019Jaroslav Šindelář, Bukovany08


Pořadí 101. až 113. místo
SO0020Renáta Šindelářová, Bukovany08
SO0105Miroslav Vágner, Kynšperk57
SO0108Miroslav Svoboda, Kraslice27
SO0026Ludvík Horváth, Kynšperk26
SO0060Martin Hanzl, Sokolov05
SO0113Miroslav Bubanec, Březová22
SO0027Milan Benešovský, Oloví02
SO0078Vlastimil Verner ml., Sokolov02
SO0035Tomáš Pinc, H. Slavkov20
SO0081Lukáš Urban, Chodov-40
SO0111Dominik Hašek, H. Slavkov0-1
SO0018Jaroslav Pánek, Bukovany0-1
SO0112Jaroslav Čečák, H. Slavkov0-4