Při pondělním počítání výsledků druhoho kola jarní části Tip ligy 2008 jsme vycházeli z tipů doručených do bílé schránky pro Tip ligu, která je umístěna před vchodem do sokolovské redakce.
Ještě v pátek během dnes jste doručovaly své tipy do této schránky, ale administrativní pracovnice je již nevybraly. A tak ve včerejším pořadí chyběly. Za to se všem, kteří se marně hledali v pořadí, omlouváme a zároveň prosíme všechny, kteří tipují přes tištěné tikety, aby své tipy doručovali přímo do redakce, kde je na ně přichystána speciální schránka.
Pokud své tipy odevzdáváte mimo pracovní dobu redakce (8 až 16 hodin), tak je vhazujte pouze do bílé schránky určené pro Tip ligu. Děkujeme za pochopení!


Pořadí 1. až 10. místo
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 5 14
SO0052 Karel Ponc, Habartov 5 14
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 5 14
SO0050 František Fous, Sokolov 5 11
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 5 11
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 2 11
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 2 11
SO0025 Michal Živný, Sokolov 2 11
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 2 11
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo -1 11


Pořadí 11. až 20. místo
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 5 8
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 2 8
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 2 8
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk 2 8
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 2 8
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 2 8
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov -4 8
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 0 6
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 0 6
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 5 5


Pořadí 21. až 30. místo
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 5 5
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 2 5
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 2 5
SO0032 Radim Peták, Habartov 2 5
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 2 5
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 2 5
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 2 5
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 2 5
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 2 5
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk -1 5


Pořadí 31. až 40. místo
SO0067 Marcel Friml, Sokolov -1 5
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo -1 5
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov -1 5
SO0084 Jiří Jireček, Březová -1 5
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice -1 5
SO0074 Petr Macháček, Loket -1 5
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany -1 5
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 0 3
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 0 3
SO0092 Libuše Baloghová, Sokolov 2 2


Pořadí 41. až 50. místo
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 2 2
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 2 2
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 2 2
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 2 2
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová -1 2
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk -1 2
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov -1 2
SO0064 Petr Kiss, Sokolov -1 2
SO0068 Jan Liška, Kynšperk -1 2
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk -1 2


Pořadí 51. až 60. místo
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov -1 2
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk -1 2
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice -1 2
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice -1 2
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov -1 2
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk -1 2
SO0028 František Polenda, Sokolov -4 2
SO0047 Roman Čermák, Chodov 2 -1
SO0049 Miloš Novák, Bukovany 2 -1
SO0007 Martin Frahs, Sokolov -1 -1


Pořadí 61. až 70. místo
SO0075 René Harcuba, Sokolov -1 -1
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov -1 -1
SO0088 Michal Karel, Rotava -1 -1
SO0096 Josef Koňarik, Lomnice -1 -1
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk -1 -1
SO0089 František Krátký ml., Lomnice -1 -1
SO0090 František Krátký st., Lomnice -1 -1
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov -1 -1
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk -1 -1
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov -1 -1


Pořadí 71. až 80. místo
SO0095 Alena Vágnerová, Kynšperk -1 -1
SO0093 Tomáš Vetchý, Lomnice -1 -1
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk -4 -1
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk -7 -1
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov -7 -1
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov -1 -4
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří -1 -4
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov -1 -4
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov -1 -4
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk -4 -4


Pořadí 81. až 90. místo
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov -4 -4
SO0070 Karel Hylský, Bukovany -4 -4
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo -4 -4
SO0060 Petr Stibor, Chodov -4 -4
SO0097 Miroslav Stropek, Bukovany -4 -4
SO0094 Petr Vágner, Kynšperk -4 -4
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov -7 -4
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov -7 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany -4 -7


Pořadí 91. až 97. místo
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov -7 -7
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov -7 -7
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk -7 -7
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov -7 -7
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk -10 -10
SO0086 Václav Novák, Kynšperk -10 -10
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová -10 -10