V šestém kole Tip ligy se nejvíce dařilo panu Jiřímu Korelovi z Jindřichovic. Utekl mu pouze jeden zápas!

Upozornění pro soutěžící: vypisujte správně své soutěžní číslo (SO0…), jinak nebude Váš tip započítán!!!


Pořadí 1. až 10. místo
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 14 55
SO0052 Karel Ponc, Habartov 8 55
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 14 52
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 11 49
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 11 49
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 11 49
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 11 49
SO0025 Michal Živný, Sokolov 11 49
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov 14 46
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 14 46


Pořadí 11. až 20. místo
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 11 46
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 14 43
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 5 43
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 5 43
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 11 41
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk 14 40
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk 14 40
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov 11 40
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice 11 40
SO0032 Radim Peták, Habartov 8 40


Pořadí 21. až 30. místo
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov 14 37
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 11 37
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 11 37
SO0060 Petr Stibor, Chodov 11 37
SO0064 Petr Kiss, Sokolov 8 37
SO0050 František Fous, Sokolov 5 37
SO0099 Milan Kubelka ml., N. Sedlo 14 35
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk 14 35
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 8 35
SO0100 Roman Nedbal, Sokolov 5 35


Pořadí 31. až 40. místo
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 0 35
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice 17 34
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov 8 34
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří 8 34
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk 8 34
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 8 34
SO0096 Josef Koňarik, Lomnice 8 32
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov 14 31
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 14 31
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk 14 31


Pořadí 41. až 50. místo
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 11 31
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov 11 31
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov 11 31
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov 11 31
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany 8 31
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov 8 31
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov 8 31
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk 8 31
SO0007 Martin Frahs, Sokolov 5 31
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 8 29


Pořadí 51. až 60. místo
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk 14 28
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo 11 28
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk 8 28
SO0068 Jan Liška, Kynšperk 8 28
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice 8 28
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov 5 28
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 5 28
SO0074 Petr Macháček, Loket 5 28
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 8 27
SO0101 Blanka Nedbalová, Sokolov 8 26
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 5 26


Pořadí 61. až 70. místo
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov 0 26
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk 14 25
SO0070 Karel Hylský, Bukovany 11 25
SO0067 Marcel Friml, Sokolov 8 25
SO0084 Jiří Jireček, Březová 8 25
SO0028 František Polenda, Sokolov 8 25
SO0102 Jaroslava Jurcsíková, Sokolov 8 24
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo 0 24
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov 11 23


Pořadí 71. až 80. místo
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk 0 23
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk 0 23
SO0086 Václav Novák, Kynšperk 14 22
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová 11 22
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk 8 22
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov 8 22
SO0104 Vladimír Lokajíček, H. Slavkov 0 21
SO0047 Roman Čermák, Chodov 0 20
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov 8 19
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 8 19
Pořadí 81. až 90. místo
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany 5 19
SO0049 Miloš Novák, Bukovany 5 19
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 2 19
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov 0 17
SO0089 František Krátký ml., Lomnice 5 16
SO0090 František Krátký st., Lomnice 5 16
SO0075 René Harcuba, Sokolov -1 16
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk 0 15
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 0 15
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 0 14


Pořadí 91. až 100. místo
SO0092 Libuše Baloghová, Sokolov -1 13
SO0097 Miroslav Stropek, Bukovany 8 12
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 0 12
SO0095 Alena Vágnerová, Kynšperk 11 11
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov 8 10
SO0105 Vladimír Vetchý, Lomnice 8 10
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov 2 10
SO0107 Martin Hanzl, Sokolov 8 8
SO0103 Anna Friedrichová, St. Sedlo 2 8
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová 8 7


Pořadí 101. až 107. místo
SO0093 Tomáš Vetchý, Lomnice 8 7
SO0094 Petr Vágner, Kynšperk 5 2
SO0098 Jan Čabrak, Kraslice 2 -1
SO0106 Michal Somorovský, Sokolov 0 -1
SO0088 Michal Karel, Rotava 0 -3
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo 0 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6