V sedmém kole Tip ligy se nejvíce dařilo panu Karlu Plánkovi z Kynšperka, který jako jediný ze soutěžících nasbíral jedenáct bodů. Po celý týden na něj v redakci Deníku v Sokolově na Starém náměstí od 8 do 15 hodin čekají ceny pro vítěze kola.
Opět upozorňujeme tipaře na nutnost vyplňovat správně svá startovní čísla. Také v tomto kole se stalo, že někteří soutěžící vypsali cizí startovní číslo! Vystavují se tak riziku, že jejich typy pro příště nebudou započítány!


Pořadí 1. až 10. místo
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 8 60
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 5 60
SO0052 Karel Ponc, Habartov 2 57
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 5 54
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 5 54
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 5 54
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 5 54
SO0025 Michal Živný, Sokolov 5 54
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 5 51
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov 5 51


Pořadí 11. až 20. místo
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 5 51
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov 8 48
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 5 46
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov 8 45
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk 5 45
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk 5 45
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov 5 45
SO0032 Radim Peták, Habartov 5 45
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 2 45
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 2 45


Pořadí 21. až 30. místo
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 2 45
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 8 43
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 5 42
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 5 42
SO0060 Petr Stibor, Chodov 5 42
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice 2 42
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 5 40
SO0099 Milan Kubelka ml., N. Sedlo 5 40
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk 5 40
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov 8 39


Pořadí 31. až 40. místo
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk 8 39
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří 5 39
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 5 39
SO0050 František Fous, Sokolov 2 39
SO0064 Petr Kiss, Sokolov 2 39
SO0096 Josef Koňarik, Lomnice 5 37
SO0100 Roman Nedbal, Sokolov 2 37
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 8 36
SO0007 Martin Frahs, Sokolov 5 36
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 5 36


Pořadí 41. až 50. místo
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 5 36
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk 5 36
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov 5 36
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov 5 36
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov 2 36
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice 2 36
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk 2 36
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 8 35
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov 5 33
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk 5 33


Pořadí 51. až 60. místo
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo 5 33
SO0074 Petr Macháček, Loket 5 33
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice 5 33
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov 2 33
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov 2 33
SO0104 Vladimír Lokajíček, H. Slavkov 0 32
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 2 31
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany 0 31
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová 8 30
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk 5 30


Pořadí 61. až 70. místo
SO0067 Marcel Friml, Sokolov 5 30
SO0070 Karel Hylský, Bukovany 5 30
SO0084 Jiří Jireček, Březová 5 30
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk 2 30
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov -1 30
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov 5 28
SO0101 Blanka Nedbalová, Sokolov 2 28
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 2 28
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk 0 28
SO0068 Jan Liška, Kynšperk 0 28


Pořadí 71. až 80. místo
SO0049 Miloš Novák, Bukovany 8 27
SO0028 František Polenda, Sokolov 2 27
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk 11 26
SO0047 Roman Čermák, Chodov 5 25
SO0090 František Krátký st., Lomnice 8 24
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov 5 24
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany 5 24
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk 2 24
SO0086 Václav Novák, Kynšperk 2 24
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov 2 24


Pořadí 81. až 90. místo
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo 0 24
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk 0 23
SO0102 Jaroslava Jurcsíková, Sokolov -1 23
SO0092 Libuše Baloghová, Sokolov 8 21
SO0075 René Harcuba, Sokolov 5 21
SO0089 František Krátký ml., Lomnice 5 21
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 2 21
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 2 21
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 5 19
SO0105 Vladimír Vetchý, Lomnice 8 18


Pořadí 91. až 100. místo
SO0097 Miroslav Stropek, Bukovany 5 17
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov 0 17
SO0095 Alena Vágnerová, Kynšperk 5 16
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov 5 15
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 0 15
SO0103 Anna Friedrichová, St. Sedlo 5 13
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová 5 12
SO0093 Tomáš Vetchý, Lomnice 5 12
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 0 12
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov -1 9


Pořadí 101. až 107. místo
SO0107 Martin Hanzl, Sokolov 0 8
SO0094 Petr Vágner, Kynšperk 5 7
SO0088 Michal Karel, Rotava 0 5
SO0106 Michal Somorovský, Sokolov 2 1
SO0098 Jan Čabrak, Kraslice -1 -2
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo 0 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6