V osmém kole Tip ligy se soutěžícím moc nedařilo. Pouze osmi hráčům se podařilo získat přes deset bodů. Sedm tipařů získalo jedenáct bodů, nejvíce ale posbíral František Krátký mladší z Lomnice, který získal čtrnáct bodů. Po celý týden na něj v redakci Deníku na Starém náměstí v Sokolově čekají pivní ceny od sponzora soutěže Staropramen. Na čele soutěže se prakticky několik kol situace nemění, soutěž stále vede trojice Bauer, Starý a Ponc s minimálními odstupy mezi sebou.


Pořadí 1. až 10. místo
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 8 68
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 8 68
SO0052 Karel Ponc, Habartov 8 65
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 11 62
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 8 62
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 5 56
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov 5 56
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 2 56
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 2 56
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 2 56


Pořadí 11. až 20. místo
SO0025 Michal Živný, Sokolov 2 56
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk 8 53
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk 8 53
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov 8 53
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 8 53
SO0032 Radim Peták, Habartov 8 53
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 8 53
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov 8 53
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 11 51
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 8 51


Pořadá 21. až 30. místo
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 5 50
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 2 48
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov 8 47
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 5 47
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 5 47
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice 5 47
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov -1 47
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 11 46
SO0100 Roman Nedbal, Sokolov 8 45
SO0099 Milan Kubelka ml., N. Sedlo 5 45


Pořadí 31. až 40. místo
SO0064 Petr Kiss, Sokolov 5 44
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří 5 44
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 5 44
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk 5 44
SO0060 Petr Stibor, Chodov 2 44
SO0067 Marcel Friml, Sokolov 11 41
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk 11 41
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov 8 41
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk 8 41
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 5 41


Pořadí 41. až 50. místo
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov 5 41
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 5 41
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk 5 41
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov 5 41
SO0096 Josef Koňarik, Lomnice 2 39
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk -1 39
SO0084 Jiří Jireček, Březová 8 38
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová 8 38
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov 5 38
SO0074 Petr Macháček, Loket 5 38


Pořadí 51. až 60. místo
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice 5 38
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 2 38
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk 2 38
SO0050 František Fous, Sokolov -1 38
SO0068 Jan Liška, Kynšperk 8 36
SO0101 Blanka Nedbalová, Sokolov 8 36
SO0089 František Krátký ml., Lomnice 14 35
SO0049 Miloš Novák, Bukovany 8 35
SO0028 František Polenda, Sokolov 8 35
SO0070 Karel Hylský, Bukovany 5 35


Pořadí 61. až 70. místo
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo 2 35
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov 2 35
SO0007 Martin Frahs, Sokolov -1 35
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice -1 35
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk 5 33
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 2 33
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany 2 33
SO0075 René Harcuba, Sokolov 11 32
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov 8 32
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov 2 32


Pořadí 71. až 80. místo
SO0104 Vladimír Lokajíček, H. Slavkov 0 32
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov -4 32
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov 2 30
SO0092 Libuše Baloghová, Sokolov 8 29
SO0086 Václav Novák, Kynšperk 5 29
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk -1 29
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk 2 28
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 0 28
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 5 26
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk 2 26


Pořadí 81. až 90. místo
SO0090 František Krátký st., Lomnice 2 26
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany 2 26
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov 2 26
SO0102 Jaroslava Jurcsíková, Sokolov 2 25
SO0047 Roman Čermák, Chodov 0 25
SO0103 Anna Friedrichová, St. Sedlo 11 24
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo 0 24
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov 8 23
SO0105 Vladimír Vetchý, Lomnice 5 23
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk 0 23


Pořadí 91. až 100. místo
SO0095 Alena Vágnerová, Kynšperk 5 21
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 0 21
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová 8 20
SO0093 Tomáš Vetchý, Lomnice 8 20
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 0 19
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov 0 17
SO0097 Miroslav Stropek, Bukovany -1 16
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 0 15
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 0 12
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov 2 11


Pořadí 101. až 107. místo
SO0088 Michal Karel, Rotava 5 10
SO0094 Petr Vágner, Kynšperk 2 9
SO0107 Martin Hanzl, Sokolov 0 8
SO0106 Michal Somorovský, Sokolov 5 6
SO0098 Jan Čabrak, Kraslice 5 3
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo 0 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6