Vtomto kole Tip ligy se soutěžícím také příliš nedařilo. Maximální počet záskaných bodů byl jedenáct a ten si připsali dva soutěžící. O vítezi kola tak musela rozhodovat Správná trfa na přesný výsledek druholigového utkání Baníku Sokolov v Ústí nad Labem. Zlatuše Jirásková tipovala, že zápas skončí remízou (1:1), kdežto Jaroslav Pinc odhadoval vítězství domácích (2:1). Po celý týden tak na něj v redakci Deníku na Starém náměstí v Sokolově čekají ceny od partera soutěže.


Pořadí 1. až 10. místo
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 8 76
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 8 76
SO0052 Karel Ponc, Habartov 5 70
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 8 64
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 2 64
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 2 64
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk 8 61
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 8 61
SO0032 Radim Peták, Habartov 8 61
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 8 61


Pořadí 11. až 20. místo
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov 5 61
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 5 61
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 5 61
SO0025 Michal Živný, Sokolov 5 61
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 5 61
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 8 59
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 8 59
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk 5 58
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov 5 58
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 8 55


Pořadí 21. až 30. místo
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice 8 55
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 5 55
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov 2 55
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 8 54
SO0099 Milan Kubelka ml., N. Sedlo 8 53
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 5 53
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 8 52
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 5 52
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov 5 52
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov 5 52
Pořadí 31. až 40. místo
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 11 49
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk 8 49
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 8 49
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk 8 49
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk 8 49
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov 8 49
SO0064 Petr Kiss, Sokolov 5 49
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří 5 49
SO0060 Petr Stibor, Chodov 5 49
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk 5 49


Pořadí 41. až 50. místo
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk 8 47
SO0100 Roman Nedbal, Sokolov 2 47
SO0084 Jiří Jireček, Březová 8 46
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov 8 46
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk 8 46
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov 5 46
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 5 46
SO0101 Blanka Nedbalová, Sokolov 8 44
SO0096 Josef Koňarik, Lomnice 5 44
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov 8 43


Pořadí 51. až 60. místo
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice 5 43
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov 2 43
SO0067 Marcel Friml, Sokolov 0 41
SO0007 Martin Frahs, Sokolov 5 40
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice 5 40
SO0089 František Krátký ml., Lomnice 5 40
SO0028 František Polenda, Sokolov 5 40
SO0050 František Fous, Sokolov 2 40
SO0074 Petr Macháček, Loket 2 40
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová 2 40


Pořadí 61. až 70. místo
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk 5 38
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 5 38
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany 5 38
SO0068 Jan Liška, Kynšperk 2 38
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov 5 37
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov 5 37
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov 5 37
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo 2 37
SO0070 Karel Hylský, Bukovany 2 37
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk 8 36


Pořadí 71. až 80. místo
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk 8 34
SO0090 František Krátký st., Lomnice 8 34
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov 8 34
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk 5 34
SO0086 Václav Novák, Kynšperk 5 34
SO0104 Vladimír Lokajíček, H. Slavkov 2 34
SO0049 Miloš Novák, Bukovany -1 34
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov 2 32
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany 5 31
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 5 31


Pořadí 81. až 90. místo
SO0075 René Harcuba, Sokolov -1 31
SO0102 Jaroslava Jurcsíková, Sokolov 5 30
SO0103 Anna Friedrichová, St. Sedlo 5 29
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov 11 28
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov 5 28
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 0 28
SO0092 Libuše Baloghová, Sokolov -1 28
SO0047 Roman Čermák, Chodov 2 27
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 5 24
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo 0 24


Pořadí 91. až 100. místo
SO0095 Alena Vágnerová, Kynšperk 2 23
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk 0 23
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová 2 22
SO0093 Tomáš Vetchý, Lomnice 2 22
SO0097 Miroslav Stropek, Bukovany 5 21
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 0 21
SO0105 Vladimír Vetchý, Lomnice -4 19
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov 5 16
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 0 15
SO0094 Petr Vágner, Kynšperk 5 14


Pořadí 101. až 108. místo
SO0088 Michal Karel, Rotava 2 12
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 0 12
SO0106 Michal Somorovský, Sokolov 5 11
SO0107 Martin Hanzl, Sokolov 0 8
SO0098 Jan Čabrak, Kraslice 2 5
SO0108 Miroslav Hubatka, K. Vary -1 -1
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo 0 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6