Druhým kolem o víkendu pokračovala čtenářská soutěž Tip liga 2008. Na čele se umístilo sokolovské duo tipařů Bohumil Starý a Josef Bauer, kteří mají shodně po čtrnácti bodech.
O vítězi kola se rozhodovalo mezi šesticí hráčů, kteří trefili pět bodů, což bylo maximum kola. To značí, že se v kole konalo několik překvapení. Vítěze kola tak musel určit až Správný tip na divizní utkání Litvínova a Sokolova B, které nakonec přesně uhodli dva soutěžící, Jan Friedrich ze Starého Sedla a Lukáš Verner ze Sokolova.
Na oba úspěšné tipaře tak do konce týdne čekají v sokolovské redakci Deníku na Starém náměstí zajímavé ceny od sponzora soutěže Staropramen.


Pořadí 1. až 10. místo
SO0013 Bohumil Starý, Sokolov 5 14
SO0015 Josef Bauer, Sokolov 5 14
SO0050 František Fous, Sokolov 5 11
SO0029 Bohumil Průcha, Sokolov 2 11
SO0081 Bohumil Průcha ml., Sokolov 2 11
SO0024 Pavel Živný, Sokolov 2 11
SO0025 Michal Živný, Sokolov 2 11
SO0012 Jarmila Suchá, N. Sedlo -1 11
SO0052 Karel Ponc, Habartov 0 9
SO0027 Vlasta Polendová, Sokolov 5 8


Pořadí 11. až 20. místo
SO0042 Stanislav Hauf, Kynšperk 2 8
SO0046 Eva Krtilová, Sokolov 2 8
SO0041 Čeněk Malý, Kynšperk 2 8
SO0017 Lucie Suchá, N. Sedlo 2 8
SO0036 Josef Vaník, Sokolov 2 8
SO0014 Milan Gabrle ml., Sokolov -4 8
SO0030 Martin Bulíček, H. Slavkov 0 6
SO0026 Renata Průchová, Sokolov 0 6
SO0023 Jaroslav Rusnák, D. Rychnov 0 6
SO0020 Jan Friedrich, St. Sedlo 5 5


Pořadí 21. až 30. místo
SO0010 Lukáš Verner, Sokolov 5 5
SO0063 Vítězslav Balog, Kaceřov 2 5
SO0005 Jana Güthnerová, Bukovany 2 5
SO0032 Radim Peták, Habartov 2 5
SO0051 Jaroslav Pinc, Chodov 2 5
SO0069 Robert Pospíšil, Sokolov 2 5
SO0048 Zdeněk Sobota, Chodov 2 5
SO0016 Stanislav Suchý, N. Sedlo 2 5
SO0055 Anna Vaňková, Chlum Sv. Maří 2 5
SO0045 Zdeněk Adamec, Kynšperk -1 5


Pořadí 31. až 40. místo
SO0067 Marcel Friml, Sokolov -1 5
SO0018 Stanislav Gabrle, N. Sedlo -1 5
SO0044 Alena Havelcová, Sokolov -1 5
SO0084 Jiří Jireček, Březová -1 5
SO0031 Jiří Korel, Jindřichovice -1 5
SO0074 Petr Macháček, Loket -1 5
SO0004 Václav Nechala st., Bukovany -1 5
SO0002 Petr Bílek, Sokolov 0 3
SO0057 Pavel Křížek, Hlavno 0 3
SO0022 Roman Gajič, L. Údolí 2 2


Pořadí 41. až 50. místo
SO0043 Winter Herbert, Kynšperk 2 2
SO0035 Arnošt Křehký, Sokolov 2 2
SO0038 Vladimír Zounar, Chodov 2 2
SO0083 Bohumír Beňovský, Březová -1 2
SO0085 Václav Cibulka, Kynšperk -1 2
SO0019 Milan Gabrle st., Sokolov -1 2
SO0064 Petr Kiss, Sokolov -1 2
SO0037 Stanislav Liška, Kynšperk -1 2
SO0068 Jan Liška, Kynšperk -1 2
SO0073 Jaroslav Pinc II., H. Slavkov -1 2


Pořadí 51. až 60. místo
SO0039 Karel Plánka, Kynšperk -1 2
SO0072 Josef Surový, Jindřichovice -1 2
SO0078 Miroslav Svoboda, Kraslice -1 2
SO0080 Viktor Štefka, Sokolov -1 2
SO0071 Václav Vágner, Kynšperk -1 2
SO0028 František Polenda, Sokolov -4 2
SO0075 René Harcuba, Sokolov 0 0
SO0058 Antonín Hubatka, Sokolov 0 0
SO0047 Roman Čermák, Chodov 2 -1
SO0049 Miloš Novák, Bukovany 2 -1


Pořadí 61. až 70. místo
SO0007 Martin Frahs, Sokolov -1 -1
SO0066 Zlatuše Jirásková, Sokolov -1 -1
SO0088 Michal Karel, Rotava -1 -1
SO0001 Silvestr Krajčovič, Kynšperk -1 -1
SO0089 František Krátký ml., Lomnice -1 -1
SO0090 František Krátký st., Lomnice -1 -1
SO0009 Zdeněk Průcha, Sokolov -1 -1
SO0087 Bohumil Salaba, Kynšperk -1 -1
SO0082 Slavomír Slepička, Sokolov -1 -1
SO0006 Jiří Rozsnyaki, Kynšperk -4 -1


Pořadí 71. až 80. místo
SO0034 Oldřich Beránek, Kynšperk -7 -1
SO0011 Vlastimil Verner st., Sokolov -7 -1
SO0076 Dominik Balogh, Sokolov -1 -4
SO0056 Jan Kůrka, Chlum Sv. Maří -1 -4
SO0062 Zdeněk Prečan, Sokolov -1 -4
SO0061 Zdeněk Sušánek, Sokolov -1 -4
SO0054 Vlastimil Burian, Kynšperk -4 -4
SO0070 Karel Hylský, Bukovany -4 -4
SO0053 Milan Kubelka st., N. Sedlo -4 -4
SO0060 Petr Stibor, Chodov -4 -4


Pořadí 81. až 91. místo
SO0077 Pavel Běhůnek, Sokolov -7 -4
SO0065 Kristina Kissová, Sokolov -7 -4
SO0040 Pavel Kořísek, Kynšperk 0 -6
SO0003 Václav Nechala ml., Bukovany -4 -7
SO0091 Miroslav Hanzl, Sokolov -7 -7
SO0008 Pavel Majnek, Sokolov -7 -7
SO0021 Dana Pořízková, Kynšperk -7 -7
SO0033 Ladislav Tomec, H. Slavkov -7 -7
SO0059 Svatopluk Fanta, Kynšperk -10 -10
SO0086 Václav Novák, Kynšperk -10 -10
SO0079 Miroslav Pelikán, Březová -10 -10