Krajský přebor ve volejbalu mužů a žen pokračoval v sobotu 9. února 2008 dalšími zápasy, které se obešly bez sebemenšího překvapení.

Přebor žen

Přesto k němu bylo blízko, když ve střetnutí s favorizovanými Karlovými Vary dotáhla domácí Olympie Březová zápas až do zkráceného pátého setu. Lídr soutěže SKP a další sokolovský celek Baník nezaváhaly a připsaly si další body dvěma hladkými výhrami nad Chodovem a Aší. Kaňkou tohoto dvoukola je nedostavení se TJ Ostrov k zápasům do Mariánských Lázní (údajně pro hromadné onemocnění hráček),o výsledku či novém termínu rozhodne STK.
Výsledky KP žen: SKP Sokolov - Spartak Chodov 3:0 a 3:0, VK Aš – Baník Sokolov 3:0 a 3:0, Olympie Březová - Karlovy Vary 0:3 a 2:3.
Pořadí soutěže: 1. SKP Sokolov (41 bodů), 2. VK K. Vary (37 b), 3. VSK Baník Sokolov (36 b), 4. TJ Spartak Chodov (30 b), 5. TJ Olympie Březová (28 b), 6. SK Excelsior M. Lázně (22 b), 7. VK Aš (22 b), 8. TJ Ostrov (18 b).
V příštím dvoukole 16. 2. 2008 se střetne Spartak Chodov s Aší, Ostrov by měl hostit vedoucí SKP Sokolov, v malém derby se potkají domácí Baník s Olympií Březová a do Karlových Varů zavítá mariánskolázeňský Excelsior. Všechna utkání začínají dle rozpisu v 10 a ve 14 hodin.

Přebor mužů

Čtvrtý turnaj krajského přeboru mužů se konal v Chodově a domácím borcům se vedlo pouze v zápase proti Chebu,který udolali po velkém boji až ve zkráceném setu. Vedoucím K. Varům podlehli stejně se vedlo i Agru Cheb.
Výsledky KP mužů: BVC Chodov – Agro Cheb 3:2, BVC – K. Vary 1:3, Karlovy Vary - Agro Cheb 3:2.
Pořadí po čtvrtém turnaji: 1. VK Karlovy Vary (14 bodů), 2. BVC Chodov (12 b), 3. VK Agro Cheb (10 b).
Další kolo je na pořadu za měsíc 8. 3. 2008 a pořadatelem je VK Karlovy Vary a k získání titulu krajského přeborníka mu chybí už jen krůček.

Program na víkend

Tuto sobotu pokračují i ligové soutěže.Sokolovské kadetky zajíždějí do Karlových Varů proti dobře si vedoucímu místnímu VK, juniorky pak o den později do Bebešova, který je rovněž ohrožen sestupem a tak vzájemné zápasy by mohly hodně napovědět, který ze soupeřů bude k němu po tomto dvoukole blíže. Hodně bude záležet na tom v jakém složení sokolovské volejbalistky k těmto utkáním nastoupí, při optimální konstelaci by měly reálnou šanci uspět.