Kadeti ISŠTE byli sedmí

SOKOLOV - Ve druhém kole Českého poháru zajížděli volejbalisté VSK ISŠTE Sokolov do Žďáru.

25.1.2008

VolejbalFoto: DENÍK/Zdeněk Traxler

O uplynulém víkendu pokračoval Český pohár kategorie kadetů ve volejbale druhým kolem ve Žďáře nad Sázavou.
Sokolovský celek VSK ISŠTE odjížděl s cílem obhájit a popřípadě vylepšit postavení v tabulce po kvalifikaci a prvním kole. Los pro sokolovské chlapce nebyl příliš příznivý, neboť hned v úvodu se utkal se dvěma týmy, které byly na prvních dvou místech poháru.
Zápas s týmem USK Praha byl od začátku poznamenán mírnou nervozitou na obou stranách, ale bojovností Sokolováci drželi krok se soupeřem a set prohráli v těsném poměru 24:26. Ve druhém setu udělali chlapci z ISŠTE více chyb na příjmu a výsledkem byla prohra 2:0 na sety.
Druhý zápas s týmem TJ Sokol Řevnice měl podobný průběh. První set Sokolov prohrál v koncovce 23:25. Druhý set byl ve znamení změny taktiky a sokolovský celek jej vyhrál v poměru 25:18. Soupeř cítil, že by mohl odejít poražen a proto nasadil do hry své nejlepší hráče. Tým VSK ISŠTE dokázal držet krok a po bojovném výkonu podlehli Řevnicím v rozhodujícím třetím setu v poměru 17:19.
Třetím zápasem byl duel s domácím týmem TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou. Přestože se jedná o tým složený z hráčů minimálně o rok starších (v podstatě v letošním ročníku končících v kategorii kadetů), sokolovští chlapci s nimi opět odehráli vyrovnaný zápas a opět až ve třetím setu domácím podlehli, a to v poměru 15:17.
V dalším zápase s USK Slavia Plzeň si VSK vybral zákonitou daň za předchozí vyčerpávající zápasy a to celkový útlum všech herních činnostech. Výsledkem byla prohra, přestože s tímto týmem v předchozím kole vyhráli.
Náznakem překonání krize byl zápas s TJ Sokol Modřany. Předchozí zápasy s tímto týmem byly velmi vyrovnané a v tomto kole se Sokolovákům podařilo zvítězit 2:1.
Druhý den jsme nastoupili proti SK Kometa Praha. Zde měli Sokolováci ambice nad tímto týmem zvítězit, což se jim v předchozích zápasech povedlo, ale řada chyb na podání umožnila soupeři vyhrát první set. Zpřesněním hry v setu druhém ISŠTE zápas vyrovnalo, ale v rozhodujícím třetím setu ztrátou koncentrovanosti však celý zápas prohráli.
S posledním soupeřem, týmem SK UP Olomouc, hráči Sokolova odehráli vyrovnaný zápas v úvodech setů, ale díky únavě z náročných předchozích zápasů byla výsledkem prohra 2:0.
Sokolovský tým pak obsadil sedmé místo, stejně jako v dosavadním celkovém hodnocení poháru.
Celkově je potřeba tým hrající ve složení Jiří Novák, David Nerad, Ondřej Máčalík, Jan Kuna, David Tumpach, Jiří Novotný, Martin Pospíšil, Phan Guang Duc a Ladislav Kosta ocenit za předvedené výkony zejména v prvních zápasech, kdy dokázali sehrát vyrovnané duely s lepším soupeři.
V přípravě na třetí kolo bude potřeba se zaměřit na získání větší jistoty při jednotlivých herních činnostech.

Autor: Roman Macek

25.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 20 000 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 9. Poznámka: Upřesňující informace:, Zkušební doba po dobu 3 měsíců. Práce po celé ČR (možná i v zahraničí). , , Zaměstnanecké výhody:, Ubytování zdarma, zálohy, doprava zajištěna, , Způsob kontaktu uchazeče:, pouze telefonicky - František Škop +420 721 175 205. Pracoviště: Fimrstav s.r.o., Okružní, č.p. 161, 356 01 Sokolov 1. Informace: František Škop, +420 721 175 205. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotničtí asistenti, praktické 18 350 Kč Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) Zdravotnický asistent (praktická sestra). Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18350 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: . Pracoviště: Nemos sokolov s.r.o. - nemocnice sokolov, Slovenská, č.p. 545, 356 01 Sokolov 1. Informace: Hanušová Hana, +420 608 070 836. Informační technologie - Informační technologie Technici uživatelské 25 000 Kč Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií Programátor NC strojů. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: SŠ/VŠ strojírenského zaměření, , 2 roky praxe výhodou, dobré zkušenosti s programováním NC, znalost programu Heidenhain výhodou, schopnost samostatně programovat a používat technickou dokumentaci, znalost cizího jazyka AJ nebo NJ výhodou. , Nabízíme: profesní a mzdový růst, perspektivní a zajímavé zaměstnání ve stabilní společnosti. Zajištěné stravování. , Nástup ihned nebo dohodou. , Pracovní doba - jednosměnný provoz:, 6:00 - 14:30 h, Místo výkonu práce: Nejdecká 183, Rotava. Pracoviště: Rotas strojírny spol. s r.o., Nejdecká, č.p. 183, 358 01 Kraslice. Informace: Dana Dvořáková, +420 777 794 143,352 668 296. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 17 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník - přípravář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Způsob hlášení uchazečů:, - e-mailem: info@ept.cz, - Ing. Monika Komínková, tel.: +420 352 350 244,355 337 400,352 350 234, e-mail: info@ept.cz, , , Kontaktní osoba: Ing. Monika Komínková, personalistka, , Upřesňující informace: , , Kvalifikační požadavky: , " Střední odborné (vyučen) , " Praxe ve skladovém hospodářství /výrobní firmě alespoň 1 rok , " Manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost samostatně pracovat , " Dobrá znalost práce na PC: MS Office, Outlook, SAP výhodou , " Průkaz na VZV výhodou , , Nabízíme:, - stravenky, firemní jídelna, - týden dovolené navíc, - příspěvek na dopravu, , Pracovní doba: 3 směny, , Místo výkonu práce: provozovny ept connector s.r.o.: Úžlabí 868, 357 09 Habartov a Pohraniční stráže 44, 357 03 Svatava. Pracoviště: Ept connector s.r.o. -001, 357 09 Habartov. Informace: Monika Komínková, +420 352 350 244,355 337 400,352 350 234.