Milovníci zlatavého nápoje mohou začít připravovat své chuťové buňky. V sobotu 28. dubna od 12 hodin v areálu Sokolovské bytové proběhne již tradiční 6. ročník Pivních slavností sokolovského piva Permon.

„Točit budeme deset druhů našeho piva a pro návštěvníky máme přichystanou i novinku, a to velikonoční třináctku,“ říká majitel pivovaru Permon Ladislav Sás.

Ten zveřejňuje i další položky bohatého programu slavností. „Součástí pochopitelně budou i oblíbené soutěže družstev a jednotlivců za doprovodu harmonikáře Pepino a Akordeon. Soutěžit se bude v tom, kdo toho víc vypije, také proběhne závod ve štafetách nebo běh s bednami. Atmosféru kromě vůně tekutého chleba a pivovarských žebírek bude dotvářet i kvalitní muzika,“ upřesňuje Sás.
V době od 13 do 14 hodin vystoupí skupina Eternal Fire, od 14 do 17 proběhnou pivovarské soutěže a od 18 do 19 hodin zahraje skupina Tender Graf. „Od 19 do 20 vystoupí skupina Nucený výsek a ve 21 hodin se návštěvníci mohou těšit na kapelu SKNAJPY,“ doplňuje Sás.
Pivní slavnosti piva Permon mají v Sokolově svou tradici a pyšní se hojnou účastí. Na akci je navíc výjimečné, že celý výtěžek ze symbolického vstupného bude opět věnován Nemocnici Sokolov.

K. Šujan