„Firmu založil otec, a my bychom rádi, s bratrem, pokračovali v jeho myšlence," sděluje hned na úvod majitel firmy Jaromír Kalouš.

Cílem společnosti je co nejspokojenější zákazník. A proto všichni kladou důraz nejen na kvalitu odvedené práce, ale i na kvalitu výrobků. V tomto směru spolupracuje s největším českým výrobcem stínění společností Climax.

„Možnosti zastínění jsou velice široké. Záleží jen na tom zda budete chtít stínění interiérový či exteriérové. Dodáváme žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, venkovní rolety a venkovní žaluzie, nebo markýzy. V sortimentu máme i garážová vrata" sděluje majitel firmy Jaromír Kalouš.

Nyní během slevového týdne mohou všichni čtenáři využít jedinečné slevy 10 procent na všechny výrobky této společnosti.

„Dopřejte si každodenní relaxaci ať v bytě či na zahradě se stíněním. Nenechte se ovládat sluncem, ovládněte ho vy a využijte naši slevu na všechny výrobky s kódem anebo slevovým kuponem," láká Jaromír Kalouš.

A proč se firma rozhodla slevový týden využít?

„Především proto, abychom se lidem připomněli. V našem regionu využívá tyto výrobky již mnoho lidí, ale přeci jen, může být někdo, kdo zrovna v tuto chvíli potřebuje nové žaluzie či rolety. Neváhejte a oslovte nás," vyzívá majitel firmy.

Žaluzie Kalouš pomáhá lidem bojovat se slunečním svitem nebo získat více soukromí pro svou rodinu. Jejich produkty stínící techniky neslouží pouze k regulaci světla, ale často pomohou i při šetření nákladů za vytápění nebo prevenci alergií dětí.

„V naší nabídce naleznou lidé speciální sítě do oken proti otravnému hmyzu. Sítě mohou mít i protipylovou síťovinu, která nejen alergikům umožní doma volně dýchat. Nezapomínáme ani na ty, kdo mají domácí mazlíčky, protože do sítě lze instalovat speciální průlez, aby se psi i kočky mohli dostat dovnitř nebo ven. V tuto chvíli navíc připravujeme i nové vzorníky rolet, na které se mohou už brzy naši zákazníci těšit," poznamenává Jaromír Kalouš.