S holdingem Sokolovská uhelná spolupracoval na různých projektech již od roku 2000. Ve své nové roli se bude věnovat zejména rozvojovým projektům, které vyplývají z transformační strategie Sokolovské uhelné i projektům v sesterské SUAS GROUP.

„V dosavadním působení byla mou doménou strategie a procesní optimalizace s využitím pokročilé datové analytiky v průmyslovém segmentu a právě tyto zkušenosti mohu nyní v Sokolovské uhelné i v sesterské SUAS GROUP zúročit. Z globální společnosti přináším do ryze české průmyslové skupiny standardy systému strategického řízení a věřím, že se mi tím podaří spolu s mými novými kolegy ve vedení přispívat k dalšímu rozvoji celé skupiny,“ uvádí nový technický ředitel Sokolovské uhelné a SUAS GROUP Martin Čermák.

Kromě dlouhodobého působení v Deloitte má zkušenosti i z dalších firem ze soukromého segmentu nebo ze státní správy, protože ve své kariéře působil také na Ministerstvu zahraničních věcí České republiky. Martin Čermák studoval Fakultu strojní na Západočeské univerzitě v Plzni. Ve volném čase se rád věnuje historii a sportuje.

Zapomenutý hřbitov v Hroznětíně prochází obnovou. Už od 1. září je zde totiž skupina mezinárodních dobrovolníků, kteří zde pomáhají s opravami a údržbou.
Dobrovolníci z celého světa opravují zapomenutý hřbitov v Krušných horách