Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Česká golfistka uspěla na evropské Ladies Tour: Jana Melichová vyhrála turnaj v nizozemském Hilversumu a získala druhý titul na okruhu. První má z Berouna předloni.
Tragická nehoda v Bolívii: Na západě země zemřelo 22 lidí, 16 utrpělo zranění, po střetu autobusu na cestě z La Pazu s kamionem.
Nadal první finále po dvou letech prohrál: Na antuce v Bastadu Španěla porazil Portugalec Nuno Borges a v 27 letech slaví premiérový triumf na okruhu ATP.
Lewis Hamilton má 200. pódium v kariéře: Na Velké ceně Maďarska F1 dojel třetí. Zvítězil Australan Piastri z McLarenu před britským stájovým kolegou Norrisem.
Na Ukrajině padl polský dobrovolníkk: 22letý příslušník Mezinárodní legie zemřel v Luhanské oblasti před týdnem, v sobotu měl pohřeb, píše agentura PAP.
Jihočeské Holašovice lákaly na řemesla: Selskými slavnostmi ožila ves na Českobudějovicku po pětadvacáté.
Francie odmítla mnoho akreditací na olympiádu: Mezi 4 tisíc zamítnutých byla stovka možných vyzvědačů, mimo jiné z Ruska. Další byli v podezření z vazeb na islamisty.
Hasiči zlikvidovali požár v Prostřekově: Na Domažlicku vzplála stavení od skládky pneumatik. V horku se zranilo pět hasičů.
D46 u Vyškova je částečně průjezdná: Po nehodě 6 aut na 5. km u Pustiměři je už otevřený pruh směrem na Prostějov.
Skončila Lotyšská rallye: Poprvé byla součástí série MS, systémem start cíl zvítězil mistr světa Fin Kalle Rovanperä na Toyotě.
Noční setkání ve Filadelfii napadli střelci: Útočníků bylo zřejmě několik, policie po nich pátrá. Zabili tři lidi, dalších sedm zranili.
Další senátor vyzval Bidena k ukončení kampaně: Nezávislý, původně demokratický zákonodárce Joe Manchin řekl, že přišel čas, aby pochodeň dostala nová generace.
Utahem se šíří lesní požáry: Plameny se šíří okolím Salt Lake City, stovka hasičů je zatím nemá pod kontrolou. Část předměstí má nařízenou evakuaci.
Britští policie pomáhá hlídat olympijskou Paříž: Přijelo 250 policistů od hlídkových po specialisty se psy na vyhledávání výbušnin.
Od pneumatik začal na Domažlicku hořet dům: Hasiči zasahují v Prostřekově, vedle plamenů bojují sami s vedrem, několik jich zkolabovalo.
Ruské útoky na Ukrajině: Při sérii ostřelování a dronových útoků utrpělo v Doněcké a Charkovské oblasti zranění 15 osob.
D46 uzavřela na Vyškovsku hromadná nehoda: Dálnice je na 5. kilometru uzavřená po srážce 6 aut, zasahují hasiči a záchranáři, zraněná je nejméně jedna osoba.
Paraglidista uvázl ve větvích na krkonošském vrchu: Hasičští lezci z Trutnova zasahovali na Černé hoře. Muž se i s křídlem zapletl ve výšce 20 metrů. Vyvázl bez úrazu.
Na jihu Polska havaroval ultralight: Letadlo se zřítilo u vsi Lipowa ve slezském vojvodství, jižně od Bielsko-Bielej, 75letý pilot zahynul.
Filipíny hlásí dohodu s Čínou: Obě země měly najít způsob soužití ve sporných územích v Jihočínském moři po předchozích střetech.
Liberecký zámek přivítal návštěvníky: Při komentované prohlídce dlouho nepřístupného objektu viděli i kancelář Reginy Rázlové s pozlaceným telefonem.
Formule 1 vyzkouší chlazení kokpitu: Po loňských stížnostech jezdců stáje vyvinuly aktivní systém, který otestují od příští Velké ceny v Nizozemí.
Třináctileý kluk ukradl auto: Ostravští policisté po zadržení zjistili, že je na útěku z polepšovny. On i 21letý kumpán byli pod vlivem drog.
Útočník napadl ženu na letišt v Miami: Muže zadržela policie, pobodaná oběť je v kritickém stavu v nemocnici. Provoz terminálu byl krátce narušen.
Mladá česká veslařka je mistryní světa: Rychlostní kanoistka Barbora Betlachová zvítězila v Plovdivu v kategorii do 23 let na olympijské trati 500 metrů.